Skocz do zawartości

Motoszybowiec, który wybrać ?


Nebeb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuje motoszybowca przeznaczonego do akrobacji jednak czasami chciałbym wyciągnąć model do góry i poszybować czy polatać troszkę w termice.

 

Wiem że do akrobacji dobry jest FOX ale czy możecie polecić jakieś inne modele ?, czy phoenix nada się do akrobacji ?

 

Najlepiej takie z HK ponieważ mam ok 400zł które moge wydać na model z wyposażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuje motoszybowca przeznaczonego do akrobacji jednak czasami chciałbym wyciągnąć model do góry i poszybować czy polatać troszkę w termice.

 

Wiem że do akrobacji dobry jest FOX ale czy możecie polecić jakieś inne modele ?, czy phoenix nada się do akrobacji ?

 

Najlepiej takie z HK ponieważ mam ok 400zł które moge wydać na model z wyposażeniem.

W tej cenie to raczej model do pseudo akrobacji, bo nieco większe przeciążenie zazwyczaj "złoży" skrzydła.

Dołóż drugie tyle na sam model i już będzie co wybierać.

 

 

PS Ewentualnie jakieś latające skrzydło, nawet ze styropianu wzmocnionego chociażby dźwigarem sosnowym sprawdzi się lepiej niż jakikolwiek klasyczny elektroszybowiec za podaną przez ciebie cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. wie Pan mi chodzi bardziej o taką podstawową akrobację ... myślę że phoenix 2000 z hk:

 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17227__Phoenix_2000_EPO_Composite_R_C_Glider_ARF_.html

 

model bez wyposażenia i do tego dokupię :

 

-PAKIET: Turnigy nano-tech 1800mah 3S 25~50C Lipo Pack

 

-SERWA: klapy - myślałem o 2x Turnigy 13,4g metal

lotki - 2x turnigy 16g plastik

kierunek i wysokosć: Turnigy 13,4g metal

 

SILNIK: ?? nie mam pojęcia jaki ... pomożecie ?

REGULATOR: do silnika

 

Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc latającym skrzydłem wykonasz taką akrobację. Poza tym wykonasz samodzielnie - co nie jest trudne w przypadku tego modelu. Wyposażenie nieporównywalnie tańsze od innych rodzajów modelu. Np skrzydłem o rozp 160cm latam na wysokości 900m więc szybowania na dłuuuuuugie minuty. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się już na skrzydełkiem i zdecydowałem że nie, jednak wolę model motoszybowca ... Co sądzicie o tym wyposażeniu z poprzedniego postu ?

 

A tak ogóle co sądzicie o wyposażeniu modelu oryginalnie tzn. wyposażenie z phoenixa 2000 którego kupujemy z wyposażeniem ? Wiem że silnik jest ok, regulator do wymiany, snapy do wymiany, a serwa ? dobre czy też do wymiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się już na skrzydełkiem i zdecydowałem że nie, jednak wolę model motoszybowca ... Co sądzicie o tym wyposażeniu z poprzedniego postu ?

 

A tak ogóle co sądzicie o wyposażeniu modelu oryginalnie tzn. wyposażenie z phoenixa 2000 którego kupujemy z wyposażeniem ? Wiem że silnik jest ok, regulator do wymiany, snapy do wymiany, a serwa ? dobre czy też do wymiany ?

Po pierwsze Phoenix 2000 to nie model do akrobacji. Szybowiec o tak szerokim skrzydle i niskiej masie, co najwyżej wykona pętlę a o beczce to juz raczej można tylko pomarzyć.

Jeżeli zawężasz poszukiwania do modeli z HK to do akrobacji nadają się jedynie te dwa:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__14424__Fox_Fiberglass_1_5m_Glider_Kit.html

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__14498__Fox_EPO_Glider_2_32M_91_4in_Plug_n_Fly_v2_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.