Skocz do zawartości

Z serii Alledrogo...


Doman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Takiego kwiatka znalazłem: http://allegro.pl/item245485077_super_samolot_z_silnikiem_licytuj.html

 

Model jak widać to najprawdopodobniej zawodniczy pylon(proszę zwrócić uwagę na jedną lotkę), natomiast w opisie czytamy: "model idealnie nadaje sie na nauke jako pierwszy model" :crazy:

 

Takich to pod mur... do tego nick wskazywałby na jakiś sklep... tyle że "Model Hobby" - sklepów jest kilka. Jak ktoś wie jaki to sklep to niech napisze, będzie jasność kto co i jak sprzedaje...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie chcę zakładać nowego tematu bo to też allegro - więc temat krótkotrwały.

 

Aukcja

 

Moje pytanie to na ile Ci "wtajemniczeni" wyceniają ten model? No cena minimalna jest śmieszna :devil: Jest dwuczynnościowy model (kierunek, wysokość) silnik przeróbka chyba jakaś czy coś no i dwa serwa. Obecna cena 200zł nie jest ceną minimalną. Nie jest to trochę naciągane pisząc że "wtajemniczeni" wiedzą ile takie coś jest warte? Bo "niewtajemniczony" mógłby w to uwierzyć. hehhe Ahaa! Jeśli nasz Jan Czupała wypatrzy tu jakiś cenny zabytek to się nie liczy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel kupil od tego "Model hobby" gyro do heli, niby odpbowiednik 501, dwa dni probowalismy je ustawic i nic. A mialo byc w 100% sprawne, koles teraz sie wykreca, nie ma zielonego pojecia o modelach, zwozi tylko wszystko z niemiec i pakuje u nas na alledrogo. Radze omijac szerokim lukiem

 

ten model to maks 150zl, silnik radziecki, tylko tyle ze platowiec i serwa, ale tez bez regulacji gazu. taki model to sobie mozna kupic na poczatek, ale pewnie silnik zniechecil by do modelarstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin napisal: -

Jeśli nasz Jan Czupała wypatrzy tu jakiś cenny zabytek to się nie liczy :rotfl:

-

 

A wiec Marcinie ,ten silnik to Meteor 2,5 ...no niestety mam juz Meteorow chyba ze 6 albo 7 wiec raczej "przejde obok" -ciekawy jestem tylko w jaki sposob ten modelarz zmusil Meteorka do prawidlowej pracy -z reguly byly z nim klopoty -musze przyjrzec sie zdjeciu -co On tam pozmienial (mam na mysli Gaznik)

Pozdrawiam i Marcinku dzieki za Pamiec :* Janek

 

Jezeli chodzi o ten malunki silniczek ,to mysle ze numizmatycznie ta 1-no Groszowka bedzie drozsza od tego silniczka ...a moze sie myle i sa w jednej cenie ... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.