Skocz do zawartości

PIPER J3 1/5 SPALINOWY ORAZ RWD 5 ELEKTRYCZNY


Piotr_Sm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Średnica otworu i A3 jest krótsza, przy silniczku 1,5 dało sie to odczuć...różnica była jak 2 podkładki pod głowicą.

Sorki za spam.

Ps licze ze to rwd w końcu poleci jako spalina, bo w końcu dział zobowiązuje hehe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica otworu i A3 jest krótsza, przy silniczku 1,5 dało sie to odczuć...różnica była jak 2 podkładki pod głowicą.

Sorki za spam.

Ps licze ze to rwd w końcu poleci jako spalina, bo w końcu dział zobowiązuje hehe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Pewnie zauważyliście, że temat działu się zmienił dlatego, ponieważ od tej pory w tym temacie będziemy razem z kolegą Mateuszem ( znanym tutaj jako mateusz_mateusz ) relacjonować obloty i eksploatacje naszych samolotów czyli: PIPERA J3 1/5 2,20m rozpiętości SPALINOWEGO oraz mojego RWD 5 na razie elektrycznego, ale silnik pewno do mnie wróci to będzie spalinowy, zobaczymy!

 

Póki co zapraszam do oglądania PIPERA J3 1/5 Mateusza:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Napędzany jest silnikiem z pilarki spalinowej stihl o mocy 2,2 KM i w połączeniu z tym śmigłem generuje ogromny ciąg.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zapraszamy do komentowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Pewnie zauważyliście, że temat działu się zmienił dlatego, ponieważ od tej pory w tym temacie będziemy razem z kolegą Mateuszem ( znanym tutaj jako mateusz_mateusz ) relacjonować obloty i eksploatacje naszych samolotów czyli: PIPERA J3 1/5 2,20m rozpiętości SPALINOWEGO oraz mojego RWD 5 na razie elektrycznego, ale silnik pewno do mnie wróci to będzie spalinowy, zobaczymy!

 

Póki co zapraszam do oglądania PIPERA J3 1/5 Mateusza:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Napędzany jest silnikiem z pilarki spalinowej stihl o mocy 2,2 KM i w połączeniu z tym śmigłem generuje ogromny ciąg.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zapraszamy do komentowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, tego się nie spodziewałem :wink: Sam jestem na etapie budowy modelu A'la Telemaster o rozpiętości 2,3m z silnikiem od dmuchawy, niestety jeszcze mam dużo do zrobienia dlatego bardzo chętnie obejrzę film z oblotu tego piłolota :D Powiedzcie mi jeszcze jaka wyszła waga RTF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, tego się nie spodziewałem :wink: Sam jestem na etapie budowy modelu A'la Telemaster o rozpiętości 2,3m z silnikiem od dmuchawy, niestety jeszcze mam dużo do zrobienia dlatego bardzo chętnie obejrzę film z oblotu tego piłolota :) Powiedzcie mi jeszcze jaka wyszła waga RTF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak; temat z RWD rozmywa się na Pipera...Wczoraj obiecałeś fotki RWD, wstawiłes ale..Pipera. Dla mnie jest to nienormalne by na 14 stron pisania nie wstawić ani jednej fotki RWD. Zaczynasz przekonywać o swojej małej wiarygodności tego co robisz - przynajmniej mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak; temat z RWD rozmywa się na Pipera...Wczoraj obiecałeś fotki RWD, wstawiłes ale..Pipera. Dla mnie jest to nienormalne by na 14 stron pisania nie wstawić ani jednej fotki RWD. Zaczynasz przekonywać o swojej małej wiarygodności tego co robisz - przynajmniej mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.