Skocz do zawartości

XI OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI WILCZE LASKI


Piotrek Pindral

Rekomendowane odpowiedzi

PROGRAM PIKNIKU MODELARSKIEGO 2012:

 

 

 

SOBOTA 04.08.2012

„OGÓLNOPOLSKI ZLOT WICHERKÓW” i OLDTIMERÓW

Do 12:00 – Zgłaszanie modeli „Wicherków” i Oldtimerów do zawodów.

 

12:00 – Wspólne zdjęcie uczestników z modelami, odprawa.

 

12:15 – 13:30 – Ocena statyczna „Wicherków” i Oldtimerów, pierwsza walka Air Combat (pozostałe będą się odbywały w godzinach wybranych przez zawodników).

 

13:30 – 17:30 - Loty konkursowe ( w tym czasie w powietrzu w strefie asfaltowej mogą przebywać tylko modele biorące udział w zawodach).

 

17:40 – Inscenizacja modelarska.

 

18:00 – Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród.

 

19:00 – Ognisko, rewia nocna modeli podświetlanych (po zachodzie słońca).

 

NIEDZIELA 05.08.2012

 

„WIELKI PIKNIK MODELARSKI”

 

 

9:00 – 16:00 – Loty rekreacyjno-pokazowe modelami wszelkich typów i klas.

 

11:00 – 14:00 – Otwarte zawody w precyzji lądowania.

 

14:15 – Walka finałowa Air Comat

 

14:30 - Inscenizacja modelarska.

 

14:30 – wspólne zdjęcie wszystkich uczestników wraz z modelami, rozdanie nagród, losowanie nagród wśród wszystkich uczestników imprezy, wręczenie wyróżnień, nagrody dla najmłodszego pilota itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeszcze pytanko, czy na miejscu będzie jakaś gastronomia ? jade na dwa dni i nie wiem na co się nastawić z zapasami.

 

W zeszłym roku był komercyjny grill. Można było kupić kiełbaskę i jakieś mięsko. Ze szczecinka dotarła też dostawa pierogów (się załapałem) były bardzo dobre, w tym roku też będzie można ponoć się zapisać na te pierogi. :)

A po za tym to na tym pikniku ludzie są nadzwyczaj gościnni i zawsze poratują. W zeszłym roku zabrałem własnego grilla i ze 3 zgrzewki kiełbasy, wszystko wróciło nietknięte. :D

W tym roku wybieramy się już we czwartek i będziemy grillować co kto przywiezie więc zapraszamy jak by co. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku zabrałem własnego grilla i ze 3 zgrzewki kiełbasy, wszystko wróciło nietknięte. :D

 

Ja w zeszłym roku kupiłem zgrzewki ze złocistym trunkiem i wróciłem z nimi spowrotem... gdzie się nie pojawiłem to koledzy sami mi wciskali do ręki rozweselacz heh ;-)

Jak mi się zepsuło podwozie w wildze to zaraz były 3 osoby do pomocy z pełnym osprzętem.

To świadczy o tym, że fajna ekipa się zjeżdża na zlot tacy normalni ludzie a nie z dupaxx wyżej jak głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jakiego pozytywnego kopa daje czytanie Waszych wpisów... Dzięki Wam za to! To Wasza impreza!

Plakietki i nalepki odebrane, plakaty, dyplomy i puchary zamówione (to wszystko dziś) itp itd ale jeszcze duuużo pracy (dam radę i mam zamiar Was zaskoczyć czymś nowym). Na imprezie będzie czynne stoisko gastronomiczne - to samo co w roku ubiegłym ale powiększone i z bogatszą ofertą. W sobotę wieczorem robimy mega ognicho - kiełbaski uczestnicy mają w ramach wpisowego. Poza tym to sam się dziwię, że nie piszę, że impreza odbędzie się w dniach 3-4-5 - w piątek masa ludu modelarskiego ma się stawić. Nie mogę się doczekać kiedy Was zobaczę i poczuje to co co roku... też to macie ? :)

Pozdrawiam aaa (bym zapomniał) dziś przybył nam nowy sponsor :) a teraz zatelefonował pan i powiedział, że pożyczy nam siatkę maskującą za frikio - zgadnijcie po co? :) Dzięki Stowarzyszenie Miłośników Militarnej Historii Bornego Sulinowa Chce się żyć :) nie wszyscy ludzie to politycy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze to dzięki tobie i ekipie która tobie pomaga narodziła się legenda Wilczych Lasek.Człowiek musi tam wracać żeby ponownie się spotkać i pobyć wśród tylu pozytywnie zakręconych ludzi.To prawda co piszesz że to nasza impreza ale bez ciebie by jej nie było więc nie warto być takim skromnym ty to stworzyłeś i dzięki ci za to .

Pozdrawiam i do miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie ma ktoś strony z bardziej optymistyczną pogodą niż burze i deszcze? Bo narazie z tego co widzę pogoda będzie gorsza niż rok temu :/ Ale model już jest wykańczany, myślę, że we wtorek oblatam i można szykować namiot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pamiętam zlot wicherków a raczej to był spływ ,woda sięgała do połowy wysokości materaca wszystko przemoczone ale atmosfera była wspaniała siedzieliśmy tradycyjnie przy ognisku podczas padającego deszczu lataliśmy w porywistym wiaterku jakieś 12m/s są nawet filmiki na yutube pod tytułem pogoda na zlocie wicherków i co ważne wszyscy byli zadowoleni pozdrawiam i do miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Panowie! Ręce opadają... kto marudzi o pogodzie ma już zaklepaną fuchę przy czyszczeniu Toy-Toyki! :) Koniec tematu pogody! :) No chyba że ktoś lubi zabawę w ... :)))

W sprawach ważnych jestem do dyspozycji pd numerem 503 132 391

 

Bardzo proszę zapoznać się póki co z regulaminem lotów:

 

 

REGULAMIN LOTÓW MODELAMI NA PIKNIKU MODELARSKIM

 

1) Kategorycznie zabrania się włączania nadajników bez pobrania klamerki z odpowiednim numerem kanału (dotyczy aparatur innych niż 2,4 GHz).

2) Przed startem należy skontrolować działanie wszystkich sterów, upewnić się czy w strefie startów nie przebywają ludzie oraz

czy inny model nie startuje lub podchodzi do lądowania.

3) Piloci przebywają w zwartej grupie w wyznaczonych miejscach (w namalowanym polu startowym i oznaczonym polu na trawie), każdy ma założoną żółtą kamizelkę z napisem „PILOT”.

4) Przed lądowaniem pilot jest zobowiązany do poinformowania o tym fakcie pozostałych pilotów komendą głosową „LĄDUJĘ!” a w czasie wejścia po model na pas „PILOT W STREFIE!”.

5) Kategorycznie zabrania się wykonywania lotów nad samochodami i ludźmi.

6) Po wylądowaniu należy niezwłocznie zabrać model i opuścić strefę startów, po wyłączeniu nadajnika zwrócić klamerkę

(nie dotyczy aparatur 2,4 GHz.).

7) Należy zwrócić szczególną uwagę, aby do modeli z pracującymi silnikami nie podchodziły dzieci.

8) Zabrania się wykonywania lotów pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

9) Pilotowi w polu startowym winien towarzyszyć pomocnik informujący o sytuacji w powietrzu, modelach podchodzących do lądowania itp.

10) Każdy uczestnik będzie proszony o dwudziestominutowe dyżury w roli kierownika lotów i egzekwowania regulaminu lotów.

11) Modelarz ponosi pełną odpowiedzialność za swoje czyny i ich ewentualne skutki.

Wskazane jest posiadanie przez modelarzy „OC Życia Prywatnego

 

 

POZDRAWIAM jak zwykle gorąco! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.