Skocz do zawartości

XI OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI WILCZE LASKI


Piotrek Pindral

Rekomendowane odpowiedzi

Ekipa z Piły melduje się na pokładzie. Jeżeli chodzi o Aircombat oprócz nas i szybko rosnącej grupy chłopaków z nad morza prawdopodobnie zjawią się również eskadry z Wrocławia i Pabianic. Ponieważ w zeszłym roku słyszałem kilka razy "Ooo przyjechaliście z Combatami?!? szkoda że nie mówiliście, mam w domu Combata, ale go nie zabrałem" APELUJĘ - Jeżeli komuś w czeluściach modelarni zalega jakiś Combat (lub coś co go przypomina) niech go zabierze, wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy. Całkiem możliwe że z Darkiem zapuścimy maszynę i wytniemy kilka zestawów Combatów na Wilcze laski dla osób które chciały by spróbować czym to pachnie. Gdyby ktoś był jednak szczególnie zainteresowany, niech piszę do mnie na maila lub priwa, abym zdążył mu przygotować odpowiedni zestaw. Dostępne są modele pod silniki 2,5 , 3,5 i 4 cm. Z góry zaznaczam że bardziej chodzi tu o rozpowszechnienie tej zabawy, a nie zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najważniejszym punktem regulaminu powinno być to samo co na pikniku Żar, pozwole sobie zacytować ze strony piotrp.de

 

"Do aktywnego uczestnictwa w Pikniku, zapraszamy wszystkich kolegów modelarzy, którzy opanowali sztukę latania w stopniu wystarczającym do takiego opanowania modelu, by nie stwarzać zagrożenia dla innych (pilot musi być w stanie pewnie sterować modelem i lądować na murawie lotniska). Tych z kolegów, którzy jeszcze nie mają doświadczenia w lataniu, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Pikniku jako widzów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek będzie już masa ludzi! Pierwsi goście przyjadą w czwartek wieczorem.

Apel DJDIT popieram, każdy może wręcz powinien przyjechać. Zaś jeśli ktoś czuje się niepewnie w powietrzu powinien "pozostać na ziemi" - to lepsze niż narobienie bidy i popsucie sobie i organizatorowi (delikatnie mówiąc) humoru. Popatrzeć będzie na co zapewniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędząc po mieście i okolicach siła odśrodkowa jakimś cudem wyrzuciła mnie przed komputer :) .

Co do bezpieczeństwa lotów to nie ma zmiłuj. Naruszenie regulaminu będzie traktowane jako "stwarzanie zagrożenia dla mienia, zdrowia i życia". Poważnie!

Jestem pewien, ze w Wilczych rozsądek nikogo nie opuści i wszyscy będziemy zadowoleni. Pozdrawiam i pędzę dalej bo... bo taki piknik modelarski organizuję ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tym razem przyjadę tylko jako widz. Mam zamiar zabrać rodzinkę, aby zobaczyli ile potu muszą wylać prawdziwi modelarze na takich zawodach. Jeśli ktoś potrzbuje jakiś asortyment ze sklepu to prosze pisać wcześniej, może uda mi się nie zabrać całego sklepu.

Mała wskazówka dla chcących wziąć udział w zawodach...dostałem cynk, że będą zarąbiste i wartościowe nagrody. Warto powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość awiatik sosno

I tradycyjnie Awiatikowa ekipa jak co roku przybędzie.

I już teraz zapraszam do naszego Awiatikowego namiotu wszystkich zainteresowanych przyszłością modeli retro.

Czyli do MIŁEGO ZOBACZENIA się w Wilczych!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z pikniku :D , bardzo zadowolony. Spotkania integracyjne zostaną na długo w pamięci, szczególnie że poznaliśmy wielu kolegów których znaliśmy tylko z awatarów. Bardzo spodobał mi się jeden z wielu toastów ,, oby nam podwozia nie wyrwało !,, .

Po zakończeniu chcieliśmy jeszcze polatać ale nadchodząca burza nie pozwoliła na to. Odjeżdżałem jako jeden z ostatnich, została jeszcze ekipa RC Przeglądu Modelarskiego, przyjechali jako jedni z pierwszych i odjeżdżają jako ostatni. Przygotowali bardzo rozbudowany ciekawy historyczny program, z efektownymi i bardzo głośnymi elementami pirotechnicznymi oraz podkładem słownym kol. Michała Daranowskiego.

Koledzy ze Szczecina zaprezentowali rewelacyjny o wysokim stopniu trudności pilotaż modeli helikopterów. Rozmawiałem z jednym z członków ekipy który pokazał wspaniały pilotaż modelu zanikającej ale bardzo widowiskowej klasy F2D. Jest to Kombat na uwięzi. Sam zaczynałem od modeli na uwięzi ale jako ,,samouk,, , w porównaniu do tego co zobaczyłem, kręciłem się tylko w kółko. Duża popularność RC powoduje że niewielu modelarzy już się tą klasą zajmuje.

A teraz to co nas najbardziej ucieszyło, kolega Sławek z naszego klubu RC Złotów zajął dwukrotnie trzecie miejsce w przeprowadzonych konkursach. Pierwszy raz w konkursie na celność lądowania, drugi raz w nocnym konkursie ,,świetlików,, :) .

Koledzy latający w klasie Kombat bardzo widowiskowo walczyli ze sobą.

To tak na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.