Skocz do zawartości

Bydgoszcz- sklep modelarski RC


Gość a7498787
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

Dziękuję wam bardzo

 

Jutro zobaczę co tam mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.modelarzsklep.pl/

Poza tymi dwoma jest jeszcze jeden na pomorskiej(adresu nie znam, ale idąc od gdańskiej(100-200m) będzie po lewej stronie w podwórzu, za budka z goframi itd. -niebieska chatka przypominająca kiosk) i jeden na gdańskiej, numer ~120, lewa strona jadąc w kierunku przeciwnym do centrum. Niestety jeśli chodzi o RC, to wszystkie sklepy poza tym na wąskiej są bardzo ubogo wyposażone- nastawione na kartony, plastiki, ew. makiety kolejowe. A na wąskiej dość drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

http://www.modelarzsklep.pl/

Poza tymi dwoma jest jeszcze jeden na pomorskiej(adresu nie znam, ale idąc od gdańskiej(100-200m) będzie po lewej stronie w podwórzu, za budka z goframi itd. -niebieska chatka przypominająca kiosk) i jeden na gdańskiej, numer ~120, lewa strona jadąc w kierunku przeciwnym do centrum. Niestety jeśli chodzi o RC, to wszystkie sklepy poza tym na wąskiej są bardzo ubogo wyposażone- nastawione na kartony, plastiki, ew. makiety kolejowe. A na wąskiej dość drogo.

Kupię tam pręt węglowy 5 lub 6, oraz jakieś orczyki do sterów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

 

Kupię tam pręt węglowy 5 lub 6, oraz jakieś orczyki do sterów ?

Ten asortyment tylko na Wąskiej. :P

Dotarłem i zakupy zrobiłem.

 

Cena pręta węglowego fi 6mm to 26zł :shock:

 

Chciałem kupić jeszcze wtyczkę (komplet) XT60, ale 10zł skutecznie mnie zniechęciło.

 

 

Na + pręty stalowe 0,6; 0,8 i grubsze w normalnej cenie.

Jakieś przedłużacze do serw, czy orczyki też do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro węglowy to już galanteria ekskluzywna...

No ba... Andrzej na węglach lata, model lżejszy i na wypasie :-)

 

BTW. Pręt fi 6, w jednym ze sklepów internetowych kosztuje 18,90 + koszty przesyłki z 6 zł, daje cenę jaką zapłacił Andrzej w sklepie "stacjonarnym", dodatkowo mógł "pomacać" towar

.

Czasami płacimy za czas "dostępności", czasami ja potrafię przepłacić o 30% ceny w sklepie "stacjonarnym" niż czekać na przesyłkę ze sklepu 2-3 dni, skoro model zrobiony, a pogoda aż nakazuje mu wzbić się w powietrze. :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

skoro węglowy to już galanteria ekskluzywna...

No ba... Andrzej na węglach lata, model lżejszy i na wypasie :-))

Cholera jasna, to tylko dźwigar do centropłatu :mrgreen:

 

Tak, czy inaczej kupiony i mogę zaczynać robotę :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gospodarka rynkowa, nawet jakby dawali darmo to zawsze komuś nie bedzie pasowało, :wink: ale za to masz GRATIS BARDZO milą obsługę ;) i nie ma co narzekać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.