Skocz do zawartości

Ogłupianie narodu trwa


piotrp

Rekomendowane odpowiedzi

od dobrych 3-4 miesięcy czytuję w sieci artykuły o jak to okreslono "Genialnych pomysłach Hitlera".. tylko patrzeć jak zaraz przeczytamy że facet był geniuszem i nalezy go czcić.... Takimi ciągotami autora tych artykułów chyba powinny się zainteresować stosowne organa

Zastanawiam się tylko kto i w jakim celu umieszcza takie treści do tego bardzo często albo rozmijając się z prawdą albo nie ukazując pełnego obrazu .

Dzisiaj na głównej stronie onetu wisi artyku "Tajna broń Hitlera – Horten Ho 229 "

 

Dziwne że w swoich zachwytach autor artykułu nie wspomina że nad koncepcją latającego skrzydła w tym samym czasie pracowali też Amerykanie i Rosjanie....

 

Jesli ten Horten przypomina B-2 to ja mam latający spodek UFO z marsa..

Spodek zaparkował pod kubkiem z kawą.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też zauwazyłem ten dziwny zachwyt Adolfkiem. Myślę, że to zwyczajne brukowe sensacyjki dla głupiego ludu. W ogóle onet i wirtualna powalają mnie poziomem.

Panowie, czy mi się zdaje, czy naród ogólnie mamy jakiś wybrakowany intelektualnie. Codziennie mam do czynienia z kilkudziesięcioma, a nawet kilkuset klientami. Ludzie nie potrafią wypełnić prostego druku, a gdy wysyłam pismo z dosłownie dwoma zdaniami, napisanymi najprościej jak się da, to często przylatuje delikwent z zapytaniem o co chodzi, bo "nic z tego nie rozumiem" lub "bo mnie się panie czytać nie chce". Smutne, że wśród tych "bystrych inaczej" dominują ludzie młodzi, poniżej trzydziestki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpisz im z zastosowaniem całek budowę jednokomórkowca to zaraz znajdą błąd :mrgreen: ... teraz szkoły nie przygotowują do zycia ale do dalszej nieustajacej nauki i produkują miliony magistrów czy inzynierów z których tylko drobny ułamek procenta wie że młotek nie służy do wybijania z głowy głupich pomysłów i nawet potrafią wspomnianym młotkiem nie zrobić sobie i otoczeniu krzywdy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie 1 zdjęcia, to znam osobiście taką "trwale bezrobotną" rodzinę z 6 dzieciaków, żyjącą wyłącznie z opieki, dokłanie jak tam opisane. A żeby było śmieszniej, to niedawno wyprawili córce 18-tkę na 40 osób, z zespołem, na sali oczywiście. Dwa dni później kobieta brała chleb na kreskę w sklepie.. :? A cha, i żeby było jasne, mogą pracować, ale po co? Gmina da..

Moim zdaniem pomoc dostają nie ci co powinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RomanJ4, taaa ale takie "darmozjady" utrzymują się naszym kosztem

utopia, dokładnie

 

dlatego wolę tak postępować

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

kiedyś słyszałem gościa co się darł na CB że jak jeszcze raz dzieciaki mu szybę umyją to skopie im tyłki (delikatnie mówiąc)

jakie było moje zdziwienie kiedy wszyscy chórem go poparli

a mi się wydaje że to lepsze niż bieganie z nożem i okradanie innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RomanJ4, taaa ale takie "darmozjady" utrzymują się naszym kosztem

Ja napisałem o ludziach którzy mogli by z powodzeniem pracować, zresztą mieli takie propozycje stałej pracy, nie tylko od gminy ale i od prywatnych. Ale oni NIE CHCĄ! I nie będą. Przynajmiej dopóki będą dostawać zapomogi od nadopiekuńczego w tym przypadku państwa. I nie są bezdomni. Wiem o czym (i o kim) piszę.

A co do bezdomnych, dzień przed Wigilią tankowałem samochód i po zapłaceniu wychodzę ze stacji, a tu gość podobny do powyższego "nurkuje" w pojemniku. Podszedłem do niego. Trochę się wystraszył kiedy kazałem mu wyciągnąć rękę. Wsypałem mu na dłoń resztę którą miałem z tankowania. Było tam coś kolo 40 złotych. Życzyłem Wesołych Świąt i odjechałem. Jaką miał minę, możecie sobie wyobrazić.

Nie piszę tego, żeby się puszyć, tylko aby powiedzieć , że dla mnie bezdomni to też ludzie. Ale lenie już nie.

 

jak jeszcze raz dzieciaki mu szybę umyją to skopie im tyłki

jeśli zapytają to w porządku, a co byś powiedział na sytuacje którą widziałem w Łodzi na tym rozjeździe na obwodnicę do Katowic gdzie się długo stoi na światłach. Zatrzymują się na czerwonym samochody, wpada zgraja dzieciaków z butelkami i nic nie robiąc sobie z protestów kierowców wylewają coś na szyby, potem zgarniają po łebkach i wyciągają rękę po zapłatę. Na odmowę zapłaty za niechciana usługę, chlapnęli gościowi jakimś tłustym świństwem na szyby i uciekli. Gość musiał zjechać na pobocze za skrzyżowaniem, bo mu się to rozmazało. I co Ty na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy bezdomny jest z przymusu niektórzy sami wybierają sobie taki los,większość to lenie i nieroby.Miałem taką sytuację przy sklepie spożywczym że jeden z nich chciał złotówkę na tak zwaną kromkę chleba, a że padało to dałem mu kawałek szmatki żeby mi wytarł szyby w czasie nim ja wrócę ze sklepu.Miałem zamiar dać mu dychę za tak prostą usługę ale po wyjściu ze sklepu kolesia już nie było i szyby sam se musiałem wytrzeć.Moim zdaniem nie wymagałem za wiele,a z taką sytuacją spotkałem się jeszcze kilka razy,choć trafił się jeden co wykonał zadanie dostał dychę i drugą za to że był pierwszym który nie bał się jakiejkolwiek pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy bezdomny jest z przymusu niektórzy sami wybierają sobie taki los,większość to lenie i nieroby.

BuZyDyUuraaaa :-) Z bezdomnymi jest tak samo, jak z innymi grupami społecznymi - generalizowanie zawsze będzie krzywdzące dla pewnej części tych ludzi, tak samo, jak nie można wiarygodnie tworzyć schematów typu "wszyscy (i tu sobie wstawcie np kierowcy, lekarze, nauczyciele itp) to ...

Twój opis ewentualnie można dopasować, ale do przedstawicieli tzw "elity politycznej" w Polsce, tam będzie pasował bez większych wyjątków. Natomiast co do bezdomnych to oprócz leni i nierobów jest wśród nich całkiem spora ilość ludzi, którzy albo dzięki rodzicom mieli zapewniony start w takim szambie, z którego większość z nas nie miałaby szans się wydostać, albo zwyczajnie gdzieś tam w życiu podwinęła się im noga. Nietrudno o to dzisiaj, bo zniszczyć człowieka jest całkiem prosto, a nie wszyscy mają wystarczającą siłę przebicia i środki, żeby się temu przeciwstawić. Takie generalizowanie to chyba służy uspokojeniu swojego sumienia ("sami sobie winni, że tak mają"). Tak czy siak mnie tam jakaś bułka od czasu do czasu, czy nawet te 2 zeta na piwo nie boli jakoś specjalnie. W naszym pięknym kraju jest znacznie większa i bogatsza grupa ludzi, która żyje na mój koszt, i to raczej oni, a nie bezdomni budzą we mnie uzasadnioną niechęć, bo rąbią i mnie, i Was na znacznie większą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czasem mozna spotkać i żula który swoje zasady ma...

pewnej niedzieli wyskoczyłem do sklepu po jakieś napoje a facet przed sklepem mnie przeprasza ale jest w potrzebie jak widać ..fakt było widać ze cierpi.. zbrakło mu 80 groszy do klina.. miałem piątaka najdrobniej i pomyślałem mi nie ubędzie a gość choć nie kłamie

dałem piątkę - a jakie było moje zdziwienie gdy w środku tygodnia woła ktoś za mną -patrzę a to mój "żulik" biegnie by zwrócić kasę !

 

musiałem miec głupią mine chyba bo bardzo mnie przepraszał

 

mieliście coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.