Skocz do zawartości

tak sie kłócicie...


utopia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a kto sie tak kłóci?

Mniemam mylnie, że to nie o mnie chodzi :mrgreen: Jeśli jednak tak to ja sie nie kłócę z nowo nawiedzonym konstruktorem. Do tego trzeba dwóch, a on nie jest tu partnerem :idea: ...

Krzysiek - ale kiedy już ma się tyle modeli to co dalej do modeli :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, skończcie. To jest forum - miejsce spotkań modelarzy z całej Polski i spoza Niej, nie sejm.

Walki i sprzeczki o to kto ma większą rację są idiotyzmem. Dlaczego zamiast skorygować np. wzmiankę o proporcjach modelu by nauczyć kogoś innego prawidłowego rozumowania - wyśmiewacie go, poniżacie i pokazujecie jacy to Wy jesteście wyedukowani? Poprzyjcie swoje argumenty przykładami i dowodami, ale zróbcie to z kulturą a nie pisząc teksty o upośledzeniu umysłowym i propozycje wyrzucenia kogoś z forum :roll:

 

Pozdrawiam

Sidey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie brakuje argumentów pojawia się potok słów, wyzwiska, pomówienia etc.

To może przeczytaj jeszcze raz ale dokładniej bo ja własnie od argumentów rzeczowych rozpocząłem wpisy. Niestety autor nie jest w stanie rzeczowo odpowiedzieć.
I jak tu nie wierzyć w to, że naród polski ma problemy w czytaniu tekstu ze zrozumieniem

Napisałem: Gdzie brakuje argumentów...

1. Zalewasz posty potokiem słów, które nic nie wnoszą?

2. Używasz wyzwisk wobec rozmówców?

3. Pomawiasz ich o niecne czyny i zamiary?

To przeczytaj jeszcze raz to co napisałem w poście na który się oburzyłeś, tylko tym razem czytaj powoli i ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec i tak się razem spotykają na lotnisku i wszystko gra

Krzysiek racja :( ,

 

świetny temat aż się chce komuś dołożyć, ubliżyć, dokopać etc. :oops: w necie łatwo to robić i potem jaki ze mnie zuch i bohater. Jaka przyczyna tego nie wiem ale lepiej emocje zwłaszcza te negatywne wyładować w budowanie modeli, pomaganie, doradzanie (ci co coś wiedzą) latanie, pływanie jeżdżenie modelami RC.

Nie wszyscy musimy się przyjaźnić ale trochę tolerancji i poszanowania wypada okazywać, no chyba że delikwent nie da się wyedukować to go wtedy pałą. :wink: ale na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokker napisał/a:

wojcio69 napisał/a:

Gdzie brakuje argumentów pojawia się potok słów, wyzwiska, pomówienia etc.

 

To może przeczytaj jeszcze raz ale dokładniej bo ja własnie od argumentów rzeczowych rozpocząłem wpisy. Niestety autor nie jest w stanie rzeczowo odpowiedzieć.

 

I jak tu nie wierzyć w to, że naród polski ma problemy w czytaniu tekstu ze zrozumieniem

Napisałem: Gdzie brakuje argumentów...

1. Zalewasz posty potokiem słów, które nic nie wnoszą?

2. Używasz wyzwisk wobec rozmówców?

3. Pomawiasz ich o niecne czyny i zamiary?

To przeczytaj jeszcze raz to co napisałem w poście na który się oburzyłeś, tylko tym razem czytaj powoli i ze zrozumieniem.

Nie zrozumiałeśą co napisałem chyba. Zaznaczam, że chyba...

Temat już nieaktualny bo usunięte to i owo, a tu byłoby idiotycznym kontynuować więc i ten temat chyba umiera :mrgreen: Przypomnę tylko, że nie od ubliżania zacząłem lecz od stwierdzeń, że to co zrobił obsydian to efekt nieznajomości tematu. Nie trzeba było długo czekaćaż usłyszymy o połamanych skrzydłach, wyrwanych naciągach, falujących skrzydłach. "Konstruktor" do 900g modelu chce użyć śmigła 14" przy wspominanym pakiecie ok 500 mA - inny jest za cięzki dla modelu. Czy nie widzisz Wojcio jakie to bzdury są? Nie wierzę, że nikt poza mną od samego początku nie wyrobił sobie podobnego do mojego zdania ale nie macie odwagi tego powiedzieć, może poza 2-3 osobami ale przy innych tematach równie dobrze jedziecie po autorze nie widząc nic złego.

Mam od groma modeli myslę, że to o czymś świadczy więc to ja staję sie miernotą w waszych oczach czy ten, który oferuje mi rzutki przekonując idiotycznie, że nie mam wiedzy ani pojęcia o nowoczesnym modelarstwie :?:

Pytanie oczywiście retoryczne :wink: Nie mam zamiaru i nie chcę ciągnąć tego i tutaj. Tak więc nie odpowiem już na żadną zaczepkę :mrgreen: Natomiast z zaciekawieniem będę sledził dalsze natchnienia nowego "miszcza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku idąc na skróty, nie do Ciebie personalnie był adresowany mój pierwszy post w tym wątku.

Ale to tak jak w sforze, młode wilczki i stere wilki i które robią więcej hałasu? A które mają pełne żołądki?

Ot i cała prawda płynąca z natury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku idąc na skróty, nie do Ciebie personalnie był adresowany mój pierwszy post w tym wątku.

Ale to tak jak w sforze, młode wilczki i stere wilki i które robią więcej hałasu? A które mają pełne żołądki?

Ot i cała prawda płynąca z natury.

No to przepraszam myślałem, że personalnie :oops: Wiesz - ja nie mam nic przeciwko młodym, wszystko ma swoje prawa. Młody nie chciał dyskutować rzeczowo wolał ośmieszać, a przecież mógł chyba bez trudu bronić swoich racji albo podziękować za zauwazone błędy. Wcale nie wykluczone, że rozpoczęlibyśmy jakąś współpracę - mam plany tego modelu(M-S) zarówno w skali 1/3 jak i małego elektryka 100cm rozp. Skoro jest lepszym programistą niż modelarzem, a ja odwrotnie :mrgreen: więc mogłoby sie coś z tego urodzić... Ale teraz to już po ptakach :mrgreen:

Qrde Wojcio - i wykorzystałeś mój słaby charakter - miałem nie pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście że w internecie czasem wystarczy nasz jeden zły dzień i niezrozumienie co autor miał na myśli i już jest wojna?

 

 

bo to bezpieczne pociskamy komuś z nas spływa i robimy OFF cały sprzęt i już problem nie istnieje... do chwili aż odczytamy ripostę .

 

poniekąd sami się nakręcamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.