Skocz do zawartości

Spitfire z "Profili Plans"


mati19614
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio natknąłem się na plany Spitfire MK IX ze strony Profili Plans [KLIKNIJ]

Mam pytanie do wszystkich użytkowników forum:Czy ktoś kiedykolwiek budował ten model z tych planów? Same plany wydają się być przejrzyste i czytelne ,ale jak w praktyce?

Jeśli pomyliłem dział to najmocniej przepraszam ,ale ten wydawał mi się najbardziej stosowny :)

Rozpiętość ≈ 1,25m

Napęd elektryczny

Pozdrawiam :):D

Edit: Jeśli ktoś posiadał by zdjęcia lub/i filmy powyższego modelu to bardzo bym prosił:)

szukałem po forum podobnego tematu ale nie znalazłem (jeśli się mylę to proszę o przekierowanie do takowego tematu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :wink: ,ale kto powiedział ,że będę go budował teraz :D Zdarzy się to raczej w dalekiej przyszłości. Chodzi mi konkretnie o efekt końcowy budowania z tych planów i ich rzeczywista czytelność.Pomimo średnio-słabej :devil: znajomości Języka Angielskiego ,byłem w stanie odczytać potrzebne rzeczy. Ale jak jest w praktyce :?: Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! oto mi chodziło. Zdjęcia i filmy są-super. Jak już mówiłem nie będę go budował teraz ,ale żeby nie było-pierwszy model i pierwszą kraksę mam już za sobą ;D ale jak się to mówi :

"Jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz" :lol:

Pozdrawiam i Dziękuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ładny, tylko "kabinka" krótka.

Jak lata?

 

Kabinkę można "przedłużyć" pędzlem.

Przede wszystkim bardzo dobrze szybuje i w związku z tym musiałem potrenować lądowanie na niezbyt długim lotnisku.

Trzeba będzie włączyć klapolotki.

Na co dzień latam deltą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.