Skocz do zawartości

rumia


Cruzeiro_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam..

 

Wybiera sie Ktoś polatać w weekend.. ?? Jeśli tak w jakich godzinach.. ??

 

Pozdrawiam Wojtek - Suchy Dwór..

 

W ramach wycieczki za miasto - jestem z oliwy - mogę przyjechać. tylko nie bardzo wiem gdzie: czy to jest nazwijmy to pas startowy bezpośrednio przy górze w Kazimierzu - słynącej z walk w 39 roku? To raz, dwa to to - czy nie dzieje sie wam nic z elektroniką w takie upały? Ja po ponad 3min lotu wyłączyłem silnik by szybować i nie mogłem go już znowu uruchomić. Po wylądowaniu był parzący. Model to latające skrzydło.

więc jakby coś to mogę mieć ze sobą dwa skrzydełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

 

Myśle ze na priv możemy wymienić sie numerami lub spotkać sie na miejscu.. :-) Mieszkam blisko ale nigdy nie byłem w Kazimerzu w miejscu spotkań modelarzy więc nie pomogę.. Jedynie mniej wiecej kojarze miejsce..

 

Co do latania w upalach to latałem przy 24 stopniach, elektroszybowiec Phoenix 2000.. Mam zainstalowana telemetrie, monitoruje stan pakietu, temperaturę silnika.. Nie zauważyłem większego zużycia prądu, bardziej w temperaturach bliżej zera..

 

Ponieważ jestem początkującym modelarzem więc tez nie mam większego doświadczenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

 

Myśle ze na priv możemy wymienić sie numerami lub spotkać sie na miejscu.. :-) Mieszkam blisko ale nigdy nie byłem w Kazimerzu w miejscu spotkań modelarzy więc nie pomogę.. Jedynie mniej wiecej kojarze miejsce..

 

 

Ale ja tylko zapytałem czy o to miejsce chodzi. nie twierdze, że to: znam je tylko z wędrówek z wykrywaczem poszukując pamiątek po MPS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.