Skocz do zawartości

rumia


Cruzeiro_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest w Rumi ktoś kto pomógłby mi w oblocie delty i toto-0?

Moje próby kończą się kretem po kilku sekundach lotu a nie chce do końca zniszczyć modeli.

Widziałem na polach w Kazimierzu modelarzy ale jakoś ostatnio nie mogę na nikogo tam trafić, pewnie zimą nikt nie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest w Rumi ktoś kto pomógłby mi w oblocie delty i toto-0?

Moje próby kończą się kretem po kilku sekundach lotu a nie chce do końca zniszczyć modeli.

Widziałem na polach w Kazimierzu modelarzy ale jakoś ostatnio nie mogę na nikogo tam trafić, pewnie zimą nikt nie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na polach w Kazimierzu modelarzy ale jakoś ostatnio nie mogę na nikogo tam trafić, pewnie zimą nikt nie lata.

Wielu lata zapewne - ja gdy tylko pogoda pozwoli. Na sąsiednim forum fpv jest kilku kolegów z Gdyni i okolic więc duża szansa na pomoc. co jest nie tak w delcie? Jest to typowa delta czy latające skrzydło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na polach w Kazimierzu modelarzy ale jakoś ostatnio nie mogę na nikogo tam trafić, pewnie zimą nikt nie lata.

Wielu lata zapewne - ja gdy tylko pogoda pozwoli. Na sąsiednim forum fpv jest kilku kolegów z Gdyni i okolic więc duża szansa na pomoc. co jest nie tak w delcie? Jest to typowa delta czy latające skrzydło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delta to Pibros, wydaje mi się że dobrze ją zbudowałem.

Silnik e-max 2822, śmigło gws 7035, LiPo 2200 3s

Raczej chodzi o brak umiejętności w lataniu. Nie potrafie jej opanować, zmniejszyłem wychylenie sterów o 50% i jak będzie pogoda to sprawdzę czy to coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delta to Pibros, wydaje mi się że dobrze ją zbudowałem.

Silnik e-max 2822, śmigło gws 7035, LiPo 2200 3s

Raczej chodzi o brak umiejętności w lataniu. Nie potrafie jej opanować, zmniejszyłem wychylenie sterów o 50% i jak będzie pogoda to sprawdzę czy to coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

delta to Pibros, wydaje mi się że dobrze ją zbudowałem.

Silnik e-max 2822, śmigło gws 7035, LiPo 2200 3s

Raczej chodzi o brak umiejętności w lataniu. Nie potrafie jej opanować, zmniejszyłem wychylenie sterów o 50% i jak będzie pogoda to sprawdzę czy to coś pomoże

 

Mozesz sie odezwac na PW , podam nr tel. to sie umowimy na maly locik w Rumi , moze byc na placu tym duzym na Rozanej albo na stadionie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam pisze tu aby nie zakladac nowego tematu , będzie możne któryś z kolegów latał dziś , jutro w okolicach Rumi , Kazimierza ,Redy ? Można by zrobić wspólne majowe latanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W weekend raczej za mocny wiatr będzie.... od poniedziałku do czwartku mnie nie ma, w czwartek jak wrócę się odewzę to może uda nam się wyjść w plener w jakiś dzień od czw do ndz. .... pozdrawiam Łukasz.

Edytowane przez Drack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.