Skocz do zawartości

Jaki rozmiar Zagi pod pakiet 3s 2200?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zlepić pierwszego zagi z profili dostępnych na allegro i zastanawiam się, jaki rozmiar najlepszy będzie pod pakiet 3s 2200? Kryterium ma być czas lotu. Żadnego fpv czy innych ciężarów, nie latanie na zboczu, po prostu wożenie się od lewej do prawej :D Chyba nie jest im większy tym lepszy, prawda? Jest jakaś optymalna wartość.

Do tego zamierzam użyć silnik TP 2408 bo jest tani i ma dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zlepić pierwszego zagi z profili dostępnych na allegro i zastanawiam się, jaki rozmiar najlepszy będzie pod pakiet 3s 2200? Kryterium ma być czas lotu. Żadnego fpv czy innych ciężarów, nie latanie na zboczu, po prostu wożenie się od lewej do prawej :P Chyba nie jest im większy tym lepszy, prawda? Jest jakaś optymalna wartość.

Do tego zamierzam użyć silnik TP 2408 bo jest tani i ma dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się cieszę, dzięki :D

 

Przeglądałem na kilku forach zdjęcia i opisy budowy zagi ale nadal zastanawia mnie sposób montażu silnika. W 2408 o którym pisałem wcześniej przykręcam silnik do tego metalowego krzyżaka i wtedy krzyżak do sklejki a sklejkę wklejam w pionowo ścięty tył zagiego? Może mogę wtedy przykręcać silnik prosto do sklejki? Czy źle patrzyłem na zdjęcia i jest jeszcze inaczej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się cieszę, dzięki :D

 

Przeglądałem na kilku forach zdjęcia i opisy budowy zagi ale nadal zastanawia mnie sposób montażu silnika. W 2408 o którym pisałem wcześniej przykręcam silnik do tego metalowego krzyżaka i wtedy krzyżak do sklejki a sklejkę wklejam w pionowo ścięty tył zagiego? Może mogę wtedy przykręcać silnik prosto do sklejki? Czy źle patrzyłem na zdjęcia i jest jeszcze inaczej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.