Skocz do zawartości

Bezinteresowność...


mkrawcz1

Czy uważasz, że domaganie się punktów "Pomógł" powinno być piętnowane?  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz, że domaganie się punktów "Pomógł" powinno być piętnowane?

    • Nie, chcą pomocy - niech się odwdzięczą
      9
    • Tak, to zwykłe żebractwo
      64


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, miarą są ale czy porównywalną ? Wg mnie nie ale wiadomo mogę się mylić.

 

Edit: Zmierzam do tego że śledząc wątki na forum mniej więcej wiadomo kogo na co stać i co potrafi zaoferować. Rozpoznaję tych ludzi i taki dodatkowy ranking punktowy jest mi zupełnie niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianka znowu dokładnie ubita. Powiem jedno: jestem na tym forum praktycznie od samego początku i mam AŻ 6 razy "pomógł" !!! Do dzisiaj nie mogę się nadziwić za co i w jaki sposób! A domaganie się w jakikolwiek sposób kliknięcia "pomógł", uważam za szczyt żenady i obciachu. Jeśli ktoś woli, to za nachalne żebractwo. Takie jest moje zdanie i wolno mi, prawda? No to proszę o kliknięcie.... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eptita - giełda to nic ale są tacy co to pokazują/budują na forum(nie w dziale giełda) fajny model a w ostatnim poście cena za kit/model/czyplany i to jest moim zdaniem nie w porządku. Na wielu forach na których bywam takie zachowanie nie ma prawa bytu i jest karane z największą surowościa....

 

Jeśli chodzi o klikanie w pomógł to nie zauważyłem żądnego problemu w tej materii:P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eptita - giełda to nic ale są tacy co to pokazują/budują na forum(nie w dziale giełda) fajny model a w ostatnim poście cena za kit/model/czyplany i to jest moim zdaniem nie w porządku.

Ja też już o tym pisałem gdzie indziej: człowiek wita się w powitalni i w 3cim zdaniu zaprasza do działu giełda...nikt oprócz mnie nie reagował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie, przeanalizowałem całe to zamieszanie i wyciągnąłem następujące wnioski, nie szukam tutaj z nikim zwady, ale postawmy sprawę jasno:

Miałeś indywidualny problem z jednym z forumowiczów, zamiast załatwić sprawę na PW lub przez Admina, Moderatora z braku odwagi cywilnej zrobiłeś śmieszną ankietę.

Mało tego że jest stronnicza, to wrzuciłeś wszystkich Bogu ducha winnych ludzi mających w opisie sugestię "POMÓGŁ" do jednego gara.

 

Pisz o konkretach do konkretnych osób, lub do operatorów Forum, a tak sprawę załatwiłeś troszkę dziecinnie, docinając jednemu który zachował się według Ciebie nie w porządku, a wyrządzasz krzywdę pozostałym.

Najłatwiej jest coś uogólnić, zaszufladkować.

Załatwiwszy Swoją sprawę, uraziłeś kilka osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągasz mylne wnioski. Pewna sytuacja wyzwoliła we mnie chęć napisania o tym, co dawno mnie (a sądząc po niektórych wpisach - nie tylko mnie) się nie podoba.

Po ilości Twoich postów w tym wątku widzę też, że masz jakiś problem, tylko nie wiem, na czym polega...

A wyniki ankiety mówią same za siebie. Wiem, wiem - "pytania są tendencyjne"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ilości Twoich postów w tym wątku widzę też, że masz jakiś problem, tylko nie wiem, na czym polega...

Bo jestem jednym z tych osób, do których pijesz w temacie.

Nikogo do niczego nie zmuszam i nie traktuje kliknięcia " POMÓGŁ" jako dewizę przetargową w rozwiązywaniu problemu na forum, i jeszcze nazywasz mnie i wielu mi podobnych "żebrakami".

 

A w ankiecie jeśli możesz to sprawdzić, zapewne wzięli udział koledzy bez takowej punktacji i akcje rozpaczy klikający z chęci docinki.

A na pewno 80% tych na nie dla "POMÓGŁ"podbudowali swoje EGO. :mrgreen:

 

A w zasadzie mogę być "żebrakiem" to ze oczekuje za skuteczną pomoc i ślęczenie po nocach na forum punktu, nie ma nic wspólnego z etyką i regulaminem.

Lubie pomagać i oczekuje za skuteczną pomoc rekompensaty, może lubię zbierać punkty.

Tylko szkoda że ci tak bardzo etyczni kręcą buły i prywatę na forum, powiększają szarą strefę i ubliżają innym. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swą powyższą uwagą Piotrze, nt. podbudowywania ego za pomocą udziału w ankiecie , uważam , że mocno przeginasz. Co przwda nie brałem w niej udziału, ale dałem wpis nieco powyżej, gdzie określiłem chyba jednoznacznie swój osobisty stosunek do jakiejkowlek próby oddziaływania na innych, w celu uzyskania punkcika. Szkoda wielka, że nie przeczytałeś tego, co napisałem, gdyż wydaje mi się, że swym wpisem oddałem nie tylko swoje odczucia w poruszanej materii. Ale może się mylę i ci wszyscy, którzy zagłosowali w ankiecie nt. żebractwa, faktycznie w ten sposób podbudowują swoje "ego"...? W każdym bądz razie jeszcze raz napiszę, że nie wiem za co i dlaczego ja dostałem swoje punkciki w aż tak dużej ilości i zapewniam Cię bardzo solennie, że w najmniejszym stopniu nie podbudowały one mego ego, a wręcz przeciwnie, wprawiają w konsternację. I tyle z mej strony w tym temacie. Liczę na wpisy innych, którzy przez udział w ankiecie "podbudowali swoje ego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ankiecie jeśli możesz to sprawdzić, zapewne wzięli udział koledzy bez takowej punktacji i akcje rozpaczy klikający z chęci docinki.

A tu się mylisz. Mam więcej punktów "pomógł" niz ty, choć "tacy" nikomu nie podsuwałem.

Lubie pomagać:

Jak każdy - na miarę swoich możliwości..

i oczekuje za skuteczną pomoc rekompensaty, :

..a to już nie jest pomoc, tylko wyrachowane działanie w celu osiągniecia widocznej satysfakcji. Sam sobie zaprzeczczasz - jak już nie raz udowodniłeś.POMOC - kolego, - to POMOC.. A ty oczekujesz na "zapłatę"..

etyczni kręcą buły i prywatę na forum, powiększają szarą strefę i ubliżają innym. :devil:

.. jakie to podobne do ciebie.. ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku teraz to Ty wprowadzasz czytających w błąd na temat mojej osoby.

Zarzucasz mi podstawianie tacy po punkty, a jak wspomniał kolega Robertus

to jest wypadkowa wiedzy i stała cześć działalności tego forum.

Po prostu jest miło jak ślęczysz na forum którąś tam godzinę, i pomagasz w jakim ważnym dla kogoś problemie i jednocześnie po jego rozwiązaniu dostajesz bonus, to jeśli to złe, to może skasować ta punktacje w cholerę i zrobić wzorem innych forów.

Ja na WaldorfTeam, czy HeliTeam, nawet na moim zdaniem dziwnym EPHeli, nie mam takich problemów, bo wiedza nie ma wykładnika w dziwnych punktach.

A skoro tutaj są to komu to przeszkadza ?.

Najwyraźniej Tym, co pisałem wcześniej, od dawna nic na forum nie pokazali jeśli chodzi o modelarskie osiągnięcia tzn (budowę czy oblot), a z Hobby Kinga Listonosz co 2 tygodnie pokaźną paczkę donosi i takich forumowiczów można spotkać tylko w dziale giełda i od czasu do czasu na każdym inny nie sprecyzowanym dla własnej osoby temacie.

Nawet ostatnio pokusiłem się o głębszą analizę sprawy kolega nawet kopiuje foty, ze strony Hobby Kinga, bo z lenistwa i ilości wystawianego towaru nie ma czasu bidula porobić troszkę swoich. To mam na myśli mówiąc "szara strefa".

 

Tutaj niby oh i eh, bardzo etyczni wytykają bzdurę jaką jest podpis w porównaniu do swoich dziwnych interesów, działają za płaszczyka forum.

To jest niskie i dziwne, jak sobie kasę prywatna kosztem forumowiczów trzepie, a potem kozaczy, bo on Turnigy 9X to do rak nie weźmie, jak obrotu w miesiącu z handlu w dziale Giełda ma 2300zł- 2500zł, bez podatku ciekawe, co na to Urząd Skarbowy i Celny.

I to nie było pytanie do domorosłych importerów na kocią łapę :devil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, po raz kolejny powtarzam: próbujesz odwrócić uwagę od własnych działań, wskazując na rzekomo nieetyczne działania innych. Uważam to za obrzydliwe, ponieważ od dziecka mi wpajali, że nie broni się własnej d... kosztem innych.Po drugie: jak jesteś chłop i masz jaja, to wskaż tych "nieetycznych" z imienia i nazwiska, bo na razie to rzucasz insynuacje jak jeden były premier niskiego wzrostu "ja wiem, ale nie powiem, i mam na was haki". Chociaż wątek był na zupełnie inny temat, to pokaż tych importerów szarej strefy i wylecz swoje frustracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.