Skocz do zawartości

Interfejs Hitec


GiulioN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wie ktoś może czy ten interfejs: http://www.nastik.pl/interfejs-hitec-p-383.html będzie współpracował z symulatorami takimi jak Reflex XTR 5.04 czy AeroFly Professional Deluxe? Próbowałem zwykły joystick, interfejs i aparaturę E-Sky i nic nie wykrywało. Chciałbym w końcu polatać na wyżej wymienionych symulatorach, mam niedługo zrobić zakupy modelarskie, w tym ten interfejs, a nie chcę wywalić kasy w błoto. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko dział z fms. Musisz mieć adapter na usb. Do symulatorów które wymieniłeś w interfejsie jest klucz dzięki któremu symulator poprawnie działa. A ten interfejs z kluczem jest sprzedawany tylko z oryginalnym nadajnikiem. Piracie ty :D Gdzieś na allegro kiedyś były przejściówki na usb z kluczem i niby to działało w ww symulatorach. Ale czy na pewno działa to nie wiem. U pitlaba można nabyć kabel z usb ale on będzie działał tylko z niekomercyjnymi symulatorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.