Skocz do zawartości

Zawody F3K


Rafal B.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Czy jak przyjadę tylko popatrzeć to będę mógł np mierzyć czas lub zapisywać wyniki . Pytam bo czasami widzowie nie są dopuszczani w pobliże modeli , a ja bym chciał zobaczyc na żywo z czym to się je , a moje Rmini jest raczej zasłabe na rywalizację . Leszek b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziów akurat nie będziemy potrzebowali. O dopuszczenie w pobliże modeli to chyba nie będzie problemu zresztą nigdy ich nie było. Będziesz nawet mógł potrzymać i pogadać my nie jesteśmy aż tak zaściankowi :-P i chętnie udzielamy informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek:

O dobrze, że jest ktoś na miejscu. Wybór na Inowrocław padł z tego powodu, że wszyscy mają podobnie daleko. Plac i "kanały" wstępnie zarezerwowałem z "Waszym szefem" - Romkiem Czerwińskim. Czy ew. byłaby możliwość żebyś puścił informacje o tych zawodach wśród lokalnych modelarzy? - żeby uniknąć sytuacji, że koledzy z Inowrocławia przyjadą sobie w sobotę polatać swoimi modelami (nie na zawody) a tu my blokujemy pasmo lub co gorsza będą chcieli latać np. po drugiej stronie lotniska...

 

Leszek:

Masz model - bierzesz udział w zawodach :D

Lepiej być ew. ostatnim niż widzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na szybko:

 

Zawody się odbyły i zakończone zostały sukcesem. Pogoda była super jak i miejsce lotów.

 

Miejsca:

1. Juraszek Jerzy - model ala super gee konstrukcja własna

2. Krzysztof Hilbrycht - model ala super gee konstrukcji Radosława Pilskiego

3. Adam Siama - model konstrukcji własnej o nazwie GROT

4. Rafał Budzoń - Wjagra

5. Paweł Borkowicz - Aspiryna

 

Więcej informacji wkrótce.

 

Ps: Szymon dzięki za fotki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.