Skocz do zawartości

TG 9x / ER9X + Phoenix RC


arro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w apce zapisany masz juz jakis model? ja ustawialem w sofcie tylko sterowanie do heli i wszystko gralo, no prawie bo ten soft zmienia kanaly wiec musialem zrobic korekte ustawien. rozumiem, ze nie wychylaja sie slupki w phoenix, spr jacka od kabelka, moze cos sie ... odmowilo dzialania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam er9x, Windows Vista, wlutowałem rezystor i tak:

Na kablu jack - jack choć zainstalowałem PPJoy, SmartPropoPlus nic nie mogę skalibrować, nic się nie rusza. Jak próbowałem nagrać szum z aparatury nić się nie nagrało.

Dołączona grafika

Kupiłem kabel na USB. znalazł się w game pada ale znów nie nie mogę kalibrować. mogę dodać że przy pierwszym uruchomieniu zainstalowały się sterowniki niby poprawnie, Kabel USB cały czas mruga.

Jakieś pomysły bo już mam dość szukam po forum, necie i nic. odłączyłem system nadawczy i też nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam ten sam problem, posiadam FlySky z ER9X, kupiłem http://abcrc.pl/p/51/3672/rc-interfejs-symulatora-fms-na-usb-wtyk-jack-akcesoria-do-aparatur-aparatury-i-osprzet-rc.html taki kabel, i nie działa ani na FMS, ani Aerofly, próbowałem na wiele sposobów, mam zainstalowane sterowniki, niby prawidlowo, lecz ani FMS, ani Afpd nie widzą aparatury, proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ciekawe bo ja mam TGY z er9x i uzywam jej na wiele sposobow... albo przez jack-jack i smart propo plus (ale to juz przeszlosc) albo przez dwa symulatory z hk (przez kable i bezprzewodowo) testowalem w sumie wiekszosc symulatorow afpd , rf , phoenixa (wraz z updatem do najnowszej wersji i na moim slabym lapim idzie jak zloto :) ) aerosim, bmi fms'y i w sumie nie mialem zadnych problemow.

PS: mam wlutowany rezystor (choc przy wersji bezprzewodowej nie jest potrzebny)

 

Tak ze w mojej ekonomicznej opini najlepiej by bylo isc do sklepu elektronicznego i kupic albo kabel jack- jack albo go sobie zrobic i skupic sie na tym co sie robi poswiecic godzinke moze dwie i mamy fajnie dzialajacego symka :) (ale o phoenixie mozna zapomniec :) )

 

Od siebie polece tez to rozwiazanie (zanim zanabylem typowy symulator z obsluga bezprzewodowa robilem tak ) http://www.hobbyking.com/hobbyking/forum/forum_posts.asp?TID=19313 i naprawde dzialalo (tyle ze teraz hobby ponoc nie sprzedaje odbiornikow z ppmsum tak ze teraz te odbiorniki sa swego rodzaju rarytasem :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.