Skocz do zawartości

Funtana 90 (dla Rabbita i innych...)


Paweł Rzedzicki

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

chodzi o to że jest to chyba jedyna polska stronka poświęcona wyłącznie 3D a (przynajmniej taki zamiar mieli koledzy z radzynia) no ale brak czasu itd . itd . spowodował to że od momenu powstania nic się tam właściwie nie wydarzyło , a szkoda , bo zapowiadało się ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o stronke to nie jest powalajaca pod wzgledem wykonania, zrobiona w html, bez wodostrywkow we flashu. Moge sie zalozyc o skrzynke piwa ze postawie taka sama w ciagu jednego wekendu, lacznie z wykonaniem calej grafiki menu, buttonow. Jakby sie uparl to nawet w ciagu jednego dnia by zrobil :) wiem bo mialem na zaliczenie w zeszlym semestrze implementacje portalu sklepu fotograficznego, i dalo rade zrobic wszystko w jeden wekend, to naprawde nie jest trudne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50Gb to mało ?

Policz sobie ile razy bedzie mozna sciagnac 20 filmikow po 20MB. Zobacz ile osob jest na forum, pomnoz to razy 2 i bedziesz wiedzial jak szybko ci sie ten transfer skonczy.

 

Co do nika -jak czegoś nie mogę wymówić to i napisać mi nie idzie.

Przeliteruj sobie, podziel na sylaby... zobaczysz ze to nie jest takie trudne zwlaszcza, ze to jest po polsku. O wiele bardziej skomplikowane nicki na forum to alchemique czy kylorc. I zawsze mozesz kliknac na moj nick na forum i ci samo go wstawi a w dodatku wytlusci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz

Przepraszam , ale nie zawsze mam czas na śledzenie dokładnej nazwy nick-a . Do ciebie będę pisał po imieniu (nafdal masz za trudny nic -jak dla mnie ) :?

Ja sie tam nie gniewam... za bardzo :P

Poprostu nikt nie lubi jak sie go przekrecea :)

 

Cio do miejsca i transferów .

Podałem czym dysponujemy , reszta w rękach zainteresowanych.

Zgadza sie... ale jak dla mnie to za malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.