Jump to content

Jak 12 zakłucenia

kylorc

Recommended Posts

No i w końcu musiałem trafić do tego działu z poważniejszą kraksą.

Na zakończenie sezonu w Radawcu zabrałem ze sobą model Jak 12.

Model latał przyjemnie. Wylatałem 3 pakiety po 1050minAh i włożyłem do modelu 4 pakiet

Pierwszy start, zakłócenia. Po szarpało nim i w glebę. Co się okazało akurat w tym momencie przyjechał jakiś młody chłopak z extrimem i włączył nadajnik. Tuż po kraksie przyszedł do mnie poinformować mnie, że ma ten sam kanał co ja.

ec22134d143106ed.jpg

f39003d486f54d7f.jpg

fcbf56cd5035e940.jpg

Skrzydło delikatnie ucierpiało.

d3dcb48386543fbd.jpg

A to Ty latałeś tym fajnym trenerkiem!?

Jeśli chodzi o organizację kanałów to była bardzo źle zrobiona, brak tablicy kiedy na lotnisku stoją modele nawet po 15.000 zł to trochę przesada :(

Organizator się nie popisał.

Włączanie nadajnika bez sprawdzenia zajętości kanałów - zwłaszcza gdy nie ma tablicy, a modeli jest pełno - to rekord bezmyślności.

kylorc, na twoim miejscu uprzejmie, aczkolwiek stanowczo, zażądałbym od dowcipnisia rekompensaty finansowej. Następnym razem 3x obiegnie lotnisko i zapyta o kanały, zanim włączy nadajnik... :evil:

U nas na Lisich była podobna sytuacja ... Szkodotwórca został zobowiązany do spłaty szkód. A rozbitym modelem był 3m całolaminatowy jantar ... Ja mam w razie czego ubezpieczenie. Mam nadzieję, że nie będę musiał sprawdzać czy to "refundują" :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.