Skocz do zawartości

wysoki lot nad Wrockiem


daan

Rekomendowane odpowiedzi

miotało bo to ESA była 80 cm rozpiętości waga około 350 gramów, szumy - następnym razem dam podkład muzyczny, miejsce do latania bardzo dobre tylko nie do startów i do lądowań. Lądowanie faktycznie bardzo twarde(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość fajny obraz daje ta kamerka. Ciekawe jak wychodzi w porównaniu z brelokiem 808 v16

Nie wiem czy to wina mojego komputera czy wina youtuba czy może w końcu kamery... dźwięk "wyprzedza" obraz. Widać to dobrze podczas lądowania kiedy to najpierw słychać przyziemienie a jakieś pół sekundy później samolot "ląduje" :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka to wysokość, podejrzewam że jakieś 200 m

u mnie też obraz nie idzie równo z dźwiękiem ale to jest chyba wina kompa bo mam zintegrowaną kartę graficzną i w sumie szarpie bardzo ale już z youtuba na najniższych rozdzielczościach idzie płynnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skraf wydaje ci się tak po prostu. Ja to samo wczoraj miałem jak modelarnianym ES-em w Radlinie kręciłem filmy. Za kamerkę służył telefon HTC jakiśtam od kolegi. Po widoku myśleliśmy, że model był na co najmniej 1000m, a w późniejszych ujęciach okazało się, że był na poziomie szczytu Szarloty (hałda w rydułtowach), czyli około 150m ponad miejscem startu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.