Skocz do zawartości

krawędź natarcia


macowca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie.

Gdzie jest ta krawędź natarcia ? Zrobiłem rwd 5 i chciałem go jakoś wyważyć.

EDIT:

I jeszcze jedno. Gdzie trzeba przykleić ten drewniany kołek co ma trzymać gumki mocujące skrzydło ?

Edytowane przez macowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawędź natarcia, jak sama nazwa wskazuje, jest przednią częścią skrzydła. Inaczej, tam gdzie się ono zaczyna. Od przodu. ;)

A co do reszty, jest to na planach. A jak masz z tym problemy, obejrzyj sobie jakieś relacje z budowy tego modelu przez innych modelarzy.

 

Postaraj się być bardziej dociekliwym i sam rozwiązywać problemy, a nie oczekiwać że inni wszystko ci podadzą na tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładziak - uprzedziłeś moją odpowiedź.

 

Macowca - krótko mówiąc, wójek Google prawdę Ci powie, ale każdy się kiedyś uczył. Krawędź natarcia to krawędź skrzydła na którą naciera powietrze w czasie lotu, czyli przednia krawędź skrzydła, a krawędź spływu, to krawędź po której powietrze spływa ze skrzydła, czyli tylna krawędź skrzydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macowca, założył byś wątek, "relacja z mojej budowy rwd5" i tam zadawał pojawiające się pytania.

A tak strasznie zaśmiecasz forum.

 

PS. Sprawiasz wrażenie jakbyś planów nie widział.

Edytowane przez robertus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.