Skocz do zawartości

Twinstar II - video


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tu koledzy macie kolejne fotki mojej drugiej platformy video w postaci twinstaraII. Model nieco wysłużony, lata już 2 latka i nadal smiga wysmienicie. To na nim testowałem skutecznosc klap, potem przekonstruowałem easy gildera i było jeszcze lepiej. Twinstar podchodzi do lądowania bardzo dynamicznie - klapy spowodowały naprawde duże spowolnienie modelu, dały kontrole nad tym gdzie ma wyladowac. Reszta na zdjęciach.

 

Pozdrawiam.

52de2b573cfd27ccmed.jpg483d876f083094fbmed.jpg08403174e8400521med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu koledzy macie kolejne fotki mojej drugiej platformy video w postaci twinstaraII

 

Dokladny opis jak wstawic fotki

http://pfmrc.pl/viewtopic.php?p=39344&sid=42ad6ca45f236dac1340a0eb6cfd1244#39344

 

Na WWW.FOTOSIK.PL jest to jescze latwiejsze.

Gdy zobaczysz miniaturke zdjecia (w ostatnim etapie-po zaladowaniu) zaznacz caly link

lewym klawiszem myszki i przenies pod tekst (najlepiej w nowej linijce tekstu ,aby nie scalal sie z Twoim tekstem)

Ew.napisz do mnie PW, chetnie pomoge i krok po kroku poprowadze .

 

Swoja droga,mocne wejscie,dwa modele -platformy :lol:

Tradycyjnie,poprosze o opis,co jest w srodku 8)

Edit

Poranek niezly,juz dzialaja fotki.Dziekuje Motyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za porady, wobec tego poproszę o załadowanie filmu na yotube, lub jeszcze gdzies... nie idzie mi ta "operacja" Co do twinstara, sam standard - 2X400, regulator jeti 35A, pakiety (3szt) NiCd 1,7 Ah sanio cadnica SCR 8cel.Do napedu założyłem nowe czarne gunterki tzw"ostre", i muszę przyznaćze wysmienicie ciagną. Sam model ma 2 lata, wiele przeżył, nie jedno jeszcze przed nim ale lata doskonale. Acha jeszcze serwa - 4XHS 81 MG. Platforma to może dużo powiedziane, ot wycieta dziura w kabinie i wsadzony aparacik, ale sprawdza sie. Mechanizacja, która zrobiłem, oraz mix klap z lotkami i sterem wysokości -w funkcji crow mocno zadzierał dlatego "domiksowałem" ster wysokosci dając wtchylenie w dół i jest poprostu super.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.