Skocz do zawartości

Windows 7


Tomisław Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, zrobiłem sobie wielką krzywdę przywracając system. Zniknęło 2 lata z życia komputera. Może jest ktoś lub forum, kto by mi pomógł odzyskać system z ostatnich dwóch lat. Na dysku nie mam pliku z datą 2011. Jestem załamany. Nawet programy do odzyskiwania danych nie widzą moich zdjęć i filmów pomiędzy 2010-2012. Czy ktoś mógłby mnie pokierować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, którzy odpisali na mój post. Prawdą jest oczywiście moja ignorancja. Dysk mam podzielony na 2 partycje, tylko że na systemowej © zapisywałem wszystko. Zaczęło się od "niesprawności" myszki, w której lewy klawisz-zatwierdzający-przestał działać. Wynianna na inną nie zmieniła sytuacji, zacząłem nieudolnie posługiwać się klawiaturą iEnter raz działał, raz nie. Panika! Udało mi się uruchomić "przywracanie systemu", wybrałem datę sprzed 2 miesięcy. Komputer rozpoczął procedurę przywracania, ale jej nie dokończył, meldując, że prawdopodobnie mam włączonego antywirusa i on nie pozwala dokończyć sprawy. Wtedy włożyłem płytę instalacyjną i wybrałem napraw system, a on zrobił to co opisałem wcześniej. Przy okazji podglądając we właściwościach zobaczyłem, że "zwolnił" sto kilkadziesiąt GB przestrzeni. Tak w skrócie wyglądało. Boję się specjalisty, ze względu na koszty, choć jeszcze nie pytałem, spodziewam się kwoty kilku tys. zł, przekraczającej moje możliwości finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdjęcia odzyskałem programem darmowym Recuva . Około 95% danych.

Lub płatny chyba że ściągniesz sobie "kopie zapasową" R-Studio 5.4 Build 134259 Corporate Edition 32bit & 64bit

Ważne żeby teraz jak najmniej wgrywać na dysk bo ci nadpisuje nowe dane na usunięte pliki i wtedy ich nie odzyskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odzyskiwałem ostatnio dane z dysku który wykrzaczyło przy włączaniu systemu 160 GB były dwie partycje jak trafił do mnie miał jedną i świeży system, sam jestem w szoku jak wiele danych udało sie odzyskać. Używałem testdisk 6.13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.