Skocz do zawartości

Następny krok - czyli co po Lamie.


wiejski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No sam nie wiem, jeszcze jakieś opinie

 

Witaj,

 

powtórzę się:

jest dużo dobrych opinii powyżej.

Symulator, symulator i jeszcze raz symulator.

Im mniejszy model tym mniej stabilny i trudniejszy.

450 to rozsądny pomysł.

BlademCPX do domu - ok. a 250 ... jak masz ostry dyżur niedaleko i lubisz ryzyko i potoki adrenaliny w organizmie - to chociaż zamknij się sam w pokoju. DLA MNIE TO SAMOBÓJSTWO!!!

 

Na wszystko trzeba czasu i cierpliwości.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale jeszcze was pomęcze...

Dopiero sobie uświadomiłem, że mam mniej kasy, niż uważałem. Jako, że nie mam stałego dochodu (wiek), a lama, już się toczy, a nie lata. Inwestowanie w nią nie ma sensu. To chyba zainwestuje w mpc x v2 rtf, jak będę miał jakiś przypływ kasy to kupię sobie spectrum dx6 (co podobno ładnie wpływa na blade) i dopiero będę myślał o czymś większym. Ma to sens?

Przepraszam za bałagan, ale coś ostatnio średnio kontaktuje...

Macie może jakieś na miary na sklep z częściami do mcpx v2? Bo w strefahobby, nie ma tego za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że niestety kiepsko Ci idzie czytanie ze zrozumieniem. ;)

 

Więc napiszę jeszcze raz to samo, co pisało ci już kilka osób w tym temacie. :)

Im mniejszy heli tym bardziej nerwowy i trudny w opanowaniu ! -_-

Lepiej już zaczekaj trochę, odłóż sobie te parę złotych i kup tą 450.

Z pewnością tego nie pożałujesz. A teraz ten blade i tak ci nic nie da sporo nie masz apki, a tym bardziej nie nauczy Cię latać. :)

 

I tak bym proponował żebyś przeczytał ten temat jeszcze raz od początku i trochę pomyślał nad wyborem na podstawie argumentów osób (znacznie bardziej doświadczonych), które napisały w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że wątek przestudiowałem dokładnie. Druga sprawa, że 450 wewnątrz nie polatam. Mcpx v2, wiem, że wariat, ale myślę, że poradzę sobie nim polatać jak nie w salonie, to warsztacie stolarskim taty (12x6). Blade na dworzu daję sobie radę. Jedynie nad czym się zastanawiam, to czy nie kupić wersji bnf i odrazu dx6...

A jak z tymi częściami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale jeszcze was pomęcze...

Dopiero sobie uświadomiłem, że mam mniej kasy, niż uważałem. Jako, że nie mam stałego dochodu (wiek)

.

 

Nie wiem czy pasują, ale z tym dochodem to mi fundamenty rozmiękły, gdybyś miał 16 lat i podparł się tym argumentem to inna sprawa, a zabrałeś się za jedno z droższych hobby i liczyłeś na kasę od babci i dziadka w wieku 22 lat.?

Jeśli studiujesz to zapomnij o helikach i doinwestuj w materiały do nauki, książki etc, śniadania w Macu.

Kupisz sobie coś lepszego np 700 jak znajdziesz fajna pracę.

Nie gniewaj się, nic osobistego, tylko patrząc na siebie w twoim wieku miałem skończoną szkolę średnią, odbytą pełną służbę wojskową, i 4 letni staż pracy, a i własne wesele za pasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15 lat, 22 wpisalem przez pomyłkę, zaraz poprawie.

Jeśli chodzi o kasę, to owszem mogę coś zdobyć, ale nie za szybko.

A teraz co sądziecie kds 450 qs?

Ps. Więc, przepraszam za błąd i proszę o odp.

Wie ktoś może czy i jak można zmienić wiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Tak, jeszcze. Bierz 450. W zasadzie nie ma znaczenia jaką. Fajną maszyną swego czasu był Minititan 325, ale nie wiem jak z cenami części jest teraz, bo że będziesz kupował dużo części na początek to raczej pewne :) Do 250 z HK musisz mieć refleks niedostępny śmiertelnikom, lata jak wkurzona osa. Apropos E-Sky'i mam HB Kinga 2, niby fajny, ale taki gumowy w sterowaniu, wszystko na plastiku, co chwila się rozjeżdża regulacja - gadałem ze znajomym która lata dużo różnymi heli - też potwierdził nietrzymanie kątów przez Kingi - Belty mają podobne podzespoły w głowicy – trochę tego robiłem i miałem porównanie.

 

Z rozpędu odgrzany placek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.