Skocz do zawartości

A miało być tak pięknie. Dwa lata na marne.


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

na forum modelarskim nie powinno mieć miejsca na politykę, ale jestem wzruszony. wszystkim życzę dobrej nocy, pięknego poniedziałku i pięknych następnych lat

 

Ale teraz to juz chyba nie przyjda smutni panowie o 5 rano po lokalizazacji IP mojego PC-eta :faja: :?:

 

Motylasty,ciag dalszy jest ok,prosze o dalsza realna ocene zecyfistosci 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Teraz bedzie CUD i WSZYSCY beda mieli WSZYSTKO!

Sam słyszłem, jak Doniu obiecywał. Ja poproszę kompletnego Kabriolina z napędem EP :P

 

PS. Kolejny rząd upadnie za kolejne dwa lata z jeszcze większym hukiem, bo rozbudził zbyt duże nadzieje na mannę z nieba... I obym się mylił. Nie stać nas na notoryczne wygłupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo mi sie ze k a z d y w dawnej Polsce chcial /marzyl o tym co robiono do tej pory(B.Ksero)... a teraz nagle okazuje sie ze wszyscy maja tego dosyc i sa przeciwko ...i wybieraja znowu cos nowego nieznanego-niesprawdzonego (??).............. :shock:

Janek

B-czytaj: Bracia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku

Jak we wszystkim - trzeba znaleźć umiar.

Poza tym każdy ma już dość wypominania, jak było i zajmowania się przeszłością, w czasie kiedy przyszłość ,a nawet teraźniejszość leży odłogiem.

Komunizm w założeniach tez podobno jet super , niemal niebo na ziemi.

Tylko co z tego wyszło -wszyscy wiemy. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku ,Wydaje mi sie ze B. ksero nie dokonczyli dziela tzn.nie dano im dokonczyc...

a wiesz niedokonczone dzielo to,to ...to, to jak nieoklejony do konca model... :(

Janek

PS: jak sie dostanie w lapki stary Model to od czego sie zaczyna zeby byl sliczny i funkcjonowal?...od wyczyszcenia i ponownego oklejenia ,pomalowania ...ale jak Ci prace przerwa przy oklejaniu to wszystko do :ass: ....

popatrz jak polaczylem Polityke z Modelarstwem.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, trzeba uporządkować pewne sprawy z przeszłości. Raz i zdecydowanie.

Tomek, chciałbyś nadal mieszkać w Nowej Aleksandrii?

Tyle się słyszało o ograniczaniu swobód obywatelskich i zagrożeniu demokracji. I co się okazuje? Ze tylu bezkrytycznych - bo popartych przeświadczeniem o bezkarności - ataków na rząd nie było nigdy, zaś wybory okazały się najbardziej demokratycznymi w całej powojennej historii.

Gospodarka ma się dobrze jak nigdy, a w EU nie musimy na kolanach latać od jednego sąsiada do drugiego, tylko przy każdej znaczącej decyzji jeśteśmy liczącym się partnerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humm, a nie zastanowiło Cię Ładziak dlaczego były takie bezkrytyczne ataki??

Nigdy nic nie jest z niczego.

 

Chyba nie bardzo wiesz jak działa UE i chyba nie widzisz jak łatwo było nami się posłużyć. (i tego dokonała Rosja nie UE - posłużenia się nami)

A to my mamy dalej embargo - nie UE - na dostawy żywności do Rosji a oni starą umowę o handlu która jest korzystniejsza dla Rosji. Opowieści o "liczeniu się" są obojętne może karmią Ciebię ale napewno nie eksport żywności do Rosji. W geopolityce jest czasami dość trudno zauważyć cele jakie mają poszczególni gracze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armand, drugą częścią posta odpowiedziałeś na pytanie z pierwszej części.

A aproposem drugiej części: teraz - jak za "starych dobrych czasów" - znowu będą nas przyjaźnie poklepywać po plecach i xxx°)

 

 

°) autocenzura. Miało być nt. obcej ingerencji w tylną część ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gospodarka ma się dobrze jak nigdy, a w EU nie musimy na kolanach latać od jednego sąsiada do drugiego, tylko przy każdej znaczącej decyzji jeśteśmy liczącym się partnerem.

 

To o czym piszesz to zasługa poprzednich ekip a to że frekwencja na wyborach była tak duża to efekt błędów wspaniałych braci które doprowadziły polaków do takiej decyzji a nie innej. Niestety ale wszyscy mieli dość poprzedniej ekipy wszędzie spisek wszyscy są złodziejami i wszyscy należeli do PZPR ,nawet sondaże wg nich były przekłamane. Musicie sie liczyć z tym że dzisiejsi młodzi ludzie maja ekstra w :ass: komunistyczna przeszłość dla nich to epizod w dziejach państwa . Oni chcą normalnie pracować żyć na odpowiednim poziomie co wielu z nas już dane nie będzie. Przeżyłem dużą część epoki komunistycznej i jak mam być szczery to te ostatnie dwa lata dokładnie mi ją przypominały. Osobiście czułem sie non stop obrażany że jestem wykształciuchem o innych wyzwiskach nie wspomnę dlatego należało powiedzieć stop. Na koniec dodam że oczywiście należy zamknąć w końcu etap komuny i jej wszystkie zaszłości ale w bardziej cywilizowany sposób . Według mnie wszystkie akcje byłej ekipy rządzącej niestety ale były tylko przykrywką odwracającą uwagę od tego że tak faktycznie nic w państwie sie nie dzieje a rząd nie potrafi przepchnąć banalnych ustaw . Oczywiście to jest moje zdanie na ten temat ale myślę że słuszne czego dowodem są ostatnie wybory .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Krzysztof ma racje .

dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane.

Każdy normalny przedsiębiorca aż trząś się na myśl ,że Kaczory mogą zabrać się za gospodarkę .

Wszak w/g nich to jak za komuny warchlaki i wykształciuchy.

Zawsze to sól w oku ,bolało patrzeć ,że ktoś ma a inny nic nie robi ,ale zazdrość go zżera.

Fakt piękne patriotyczne teksty to umieli rzucać ,ale nie ma się co dziwić ,przecież w tym duchu zostali wychowani, komuniści też zawsze powtarzali ,że to dla dobra ludzi pracy.

Ja też już czułem sie jakby lata 70 wróciły.

Pomożecie pokonać układ?

Pomożemy! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos scenariusz,co by bylo gdyby mezni bracia zakonczyli ten proces ktory nieswiadomy narod przerwal w polowie drogi ?

Oczywiscie z jedna jedyna sluszna rozglosnia i gwiazdami w TV w osobie Ojca Dyrektora...

 

Bo jak by na to nie patrzec,PO to takie czerwonawe kameleony,ktore spiewaja na populizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.