Skocz do zawartości

Latawiec dla córki jako alternatywa w czasie lotów taty


tomyy29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym kupić dla córeczki latawiec, by podczas moich lotów elektroszybowcem mogła sobie puszczać latawiec.

Może ktoś z was mógłby mi polecić jakiś stabilny w miarę łatwo utrzymujący się w powietrzu latawiec ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze sie przyznam ze moim Pioneerem 1400 latam również przy dość silnych wiatrach (lecąc pod wiatr niekiedy stoi w miejscu) dziś latałem przy bardzo silnym wietrze i naderwaniu uległa lotka, ale mimo wszystko udało mi się wylądować. Dopiero zaczynam z lotami i jak to okreslił jeden z modelarzy którego spotkałem jak potrafię utrzymać szybowiec podczas takiego wiatru, to bez wiatru latanie będzie czystą przyjemnością. Powiem że takie wietrzne warunki dostarczają mi niesamowitej adrenalinki i to również jest bardzo przyjemne, dlatego pomyślałem by kupić córce latawiec, by również miała przyjemnść podczas moich lotów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.