Skocz do zawartości

pakiety 3S 11.1V 2200mAh jakie


Łooojzicku!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam pakiety Dualsky. Bardzo dobre.

Energy Power też u mnie się sprawdziły. Jeden przeżył rozładowanie do zera i naładowanie ponowne, bez większego uszczerbku na kondycji.

Zippy - miałem 3, wszystkie już umarły i dość szybko.

Niezłe są też pakiety z serii Ray Gold, jeszcze mnie nie zawiodły. Niestety są dość drogie. Seria "różowa" już nie jest taka dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam Tgy 2200 mAh 20C-niby 40A a latałem Rayem co bierze max 30A i na 20-30% mocy i pakiet spuchł, jego temp była znacznie wyższa niż mojej dłoni ;) Kupiłem taki sam pakiet tejże firmy ale 40C-50C, teraz już nie puchnie (2 loty, jeden spokojny drugi częściowo na pełnych obrotach) ale i tak po locie jest ciepły*. Montaż poza kadłubem nie wchodzi w grę. Więc 20C to jednak mało >:P

 

*jest ciepły, jeżeli pakiet rozładowuje sie 30A to musi być aczkolwiek jeżeli wezmę pod uwagę, iz w kadłubie jest wentylacja a powinien oddawać "około 88A" to i tak jego temp jest zbyt wysoka jak na mój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupiłem pakiety 1300,2200,3000,4000 wszystkie nanotechy nawet te o ciągłym prądzie 120A spuchły jak bąbki przy 60A a turnigy niebieskie wszystkie wyglądają jak nowe.Nanotech to jest jedno wielkie g...! U kolegów jest ta sama historia,jedyny plus to jest ciut mniejsza waga nano ale wyszło na to ze pieniądze wyrzucone w błoto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę potwierdzić to co piszą koledzy, nigdy więcej nano techów. Na początku sezonu zakupiłem 3 sztuki 3S 1300 5C oraz jedną sztukę 10C. Faktem jest że prąd dostawały dosyć duży(max 26A), ale tylko chwilowo (combat). Po około 15 cyklach spuchły niemiłosiernie, wydajność zdecydowanie spadła. Nawet jak używałem słabszego silnika pakiety wytrzymały jeden sezon. Balansowanie cel--masakra !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.