Skocz do zawartości

Jaki samolot na początek? Coś szybszego niż szybowiec?


wiejski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć, dzisiaj model mi zwariował. Przybliżę, co się stało :

Włączam apkę, następnie podłączam pakiet, słyszę dźwiek informujący o "połączeniu" apki z modelem. Do tego momentu wszystko okey.

I zaczyna się party hard :P Wszystkie serwa zaczynają pracować w całym zakresie ruchu, co chwila na jakąś sekundę włącza się silnik. O dziwo serwa reagują na polecenia aparatury, wytłumaczę na przykładzię steru kierunku, daję drążek w lewo ster idzię w lewo, na chwilę się zatrzymuję się w docelowej pozycji, poczym znowu zaczyna wariować.

Pomocy błagam i przepraszam za chaotyzm, ale w tej sytuacji ktoś kocha swój samolot nie może myśleć :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłeś swego rodzaju plagiat i jeszcze się pytasz :angry:

Nie wiem jaki masz sprzęt , ale ja swój nadajnik kładę tuż przy modelu i ani razu nic takiego się nie zdarzyło ,ani moim znajomym :(

 

Panie, nie ma co się denerwować podpisem Rafała :D A odnośnie "bliskości" albo "dalekości" aparatury od odbiornika to niektórzy producenci (np. Hitec) zalecają, aby nadajnik nie był bliżej niż 50cm podczas bindowania, potem można użytkować na dowolnych odległościach między nadajnikiem a odbiornikiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy producenci (np. Hitec) zalecają, aby nadajnik nie był bliżej niż 50cm podczas bindowania, potem można użytkować na dowolnych odległościach między nadajnikiem a odbiornikiem

 

Dodajmy też, że w nie większej niż 5m. Trochę się na ten temat dowiedziałem. W zbyt bliskiej odległości może nastąpić tzw. nadmierne obciążenie odbiornika przez aparaturę, a dokładniej przez moduł i jak wspomniał Giulio, dotyczy się to nie tylko Hitec'a. Jednym z efektów takiego obciążenia może być "stepowanie serw". Myślę jednak, że w praktyce zdarza się to rzadko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.