Skocz do zawartości

Key Chain 808 #8 problem


GEX999
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pewien problem z kamerą Key Chain (808 brelok) wersja 8. W locie kamera czasami zacina film na ułamek sekundy. Czasami częściej, czasami rzadziej. Zauważyłem, że dzieje się to często przy dużych przeciążeniach, ale podczas spokojnego latania też się to zdarza. Robiłem test na ziemi- ostatnio mi się to właściwie nie zdarzyło, ale nagranie było krótkie, w przeszłości może tylko ok. raz, dwa. Przypiąłem kamerę do modelu kolegi (Wilga), była ona "do góry nogami" i przycinało tam co chwilę. Gdzieś się natknąłem, że odbiornik może powodować zakłócenia. Co wg Was jest przyczyną? Dodam, że ja używam odbiorników Optima (Hitec), a kolega oryginalnych Turnigy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Używam dołączonej gratis do telefonu mamy, w sumie to nawet moja komórka nie chciała jej wykryć. Pożyczę od brata jakąś lepszą i zobaczę. Dziękuję za poradę.

EDIT:Robiłem test i na obu jest to samo. Zdaje mi się, że piewrwsza ma klasę prędkości 4 lub 2, a druga 4. Jaką kartę polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zaobserwowałem podobny objaw w kamerze http://www.hobbyking...s_5MP_CMOS.html

występujący przy odtwarzaniu zapisanego na karcie filmu bezpośrednio z kamery podłączonej do telewizora przez złącze AV (w scenach gwałtownych zakrętów). Karta Class 10.

Przy odtwarzaniu filmu na komputerze tego efektu nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelu # 8 stosowałem najtańsze karty nie pamiętam czy tonie było Class 2. W # 11 były już i Class4 6 10 - jakoś nie zauważyłem jakości nagrania w zależności od rodzaju karty. Nawet w gopro stosowałem Class2.

Najprawdopodobniej za chwilę będę miał na zbyciu model #11 gdyż posługuję się #16, a idzie juz do mnie #16 V2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc co jest przyczyną takiego zachowania? Dzisiaj i wczoraj nagrywałem loty w powolnym parkflyerze. Takie zacięcie prawie nie zdarzało się, ale np. w szybszych modelach, to zdarza się dosyć często. Jak już wcześniej wspomniałem, w Wildze kolegi, działo się to bardzo często. Kamera było "do góry nogami", ale model jest spokojny i całkiem powolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile sprzedasz #16 v1?

 

Ta nie jest na sprzedaż. Często zakladam dwie - jedna na natarciu skrzydła druga na spływie.

Nie wiem czy to objaw ale zauważyłem np w mojej #16, że gdy wykonuję ostre zakręty to obraz przez chwilkę lekko faluje. może twoja #8 tak ma i już :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.