Skocz do zawartości

Na jakiej aparaturze latasz?


GEX999

  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakiej aparaturze latasz?

    • naciśnij to
      40
    • Futaba T8FG
      1
    • Futaba T8FG Super
      1
    • Futaba T10C/CG
      3
    • Futaba T18MZ
      0
    • Futaba FX40
      0
    • Futaba T14MZ
      1
    • Futaba T12Z/FG
      1
    • Futaba FX30
      0
    • Futaba FX20
      0
    • Futaba T-8J
      0
    • Futaba T-6J
      0
    • Futaba T-7CP
      0
    • Futaba 6EX
      3
    • Futaba 3GR
      0
    • Futaba Skysport T4YF
      0
    • Optic 6
      4
    • Eclipse 7
      1
    • Eclipse 7 Pro
      0
    • Aurora 9
      1
  2. 2. Na jakiej aparaturze latasz?-c.d.

    • naciśnij to
      37
    • Optic 5
      1
    • Flash 5
      1
    • Graupner MX-16
      4
    • Graupner MX-20
      0
    • Graupner MC-19
      1
    • Graupner MC-14
      0
    • Graupner MC-16
      1
    • Graupner MC-15
      0
    • Graupner MC-12
      1
    • Graupner MC-32 HOTT
      0
    • Graupner MX-16 HOTT
      2
    • Graupner MX-12 HOTT
      0
    • Graupner MX-20 HOTT
      2
    • Spektrum DX6/DX6i
      3
    • Spektrum DX7
      1
    • Spektrum DX7S
      0
    • Spektrum DX8
      2
    • Spektrum DX-10T
      0
    • Spektrum DX5i
      0
  3. 3. Na jakiej aparaturze latasz?-c.d.

    • naciśnij to
      32
    • JR 11X ZERO
      0
    • JR DSX12
      1
    • JR DSX 9
      1
    • JR XG7
      0
    • JR XG6
      0
    • JR XG8
      0
    • ESKY 4ch
      1
    • ESKY 6ch
      0
    • Sanwa SD-10G
      0
    • Sanwa SD-5G
      0
    • Sanwa SD-6G
      0
    • Sanwa RDS 8000
      2
    • Aparatura z zestawu RTF, np. Cadet 4
      1
    • Optic 6 Sport
      1
    • Spektrum DX-18
      0
    • Futaba 4EXA
      0
    • Turnigy 9X
      17
    • Turnigy 6X
      0
    • Devo 8S
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jest to Hyde Park zakładam dosyć nietypową ankietę. Myślę, że dzięki niej będziemy mogli się dowiedzieć jakie aparatury najczęściej przez nas użytkowane. Zachęcam do oddawania szczerych głosów. Jeśli jest jakaś aparatura, którą ktoś użytkuje, a nie wymieniłem jej, to proszę pisać. Jeśli podoba Ci się pomysł, kliknij "Lubię to" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszej na świecie ...(przynajmniej w mojej opinii) :P

 

W moim odczuciu takie ankiety niczemu nie służą , a tylko zaśmiecają forum.

A może jeszcze zaraz powstaną kolejne o serwach, odbiornikach, kolorach modeli , rodzaju używanych folii, pakietach, itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast wydaje się że temat dobry bo pomoże wielu początkującym poczekajmy parę dni aż się rozwinie i zróbmy takie coś o modelach dla początkujących typu EG EG-pro itd ale bez przesady typu odbiorniki i pakiety ;)

Może uzasadnię, np rejestruje się na forum jakiś modelarz początkujący, każdy chyba kiedyś zaczynał :D i standardowo zakłada temat jaką aparaturę mi polecacie żebym w razie co miał pomoc itd . Odsyłamy go tutaj, po czym nowy kolega sprawdza jakich aparatur używamy najczęściej i wybiera sobie aparaturę przy której ma pewność że odnajdzie pomoc na forum w razie jakiś pytań.

Ale jednak boje się tu wojny Dx6i vs turnigy 9x albo coś w podobie :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ktoś wyjedzie z takim tekstem. Jak się nie podoba, to można nie zwracać uwagi na ten temat. Nie wydaję mi się też, że jest to zaśmiecanie skoro piszemy w Hyde Parku.

 

myślę, że powinieneś zwrócić uwagę na to, że kolega Mars jest o ładnych parę lat starszy od ciebie i nie należy zwracać się nawet na forum w ten sposób... Co myślisz o człowieku, który zwraca się do ciebie bezosobowo i to w formie mało kulturalnej?

Poza tym też myślę, ze to niepotrzebne zaśmiecanie forum, ankieta jest zbędna, a klikanie lubię to tylko po to aby zaistniało na fb jest w moim odczucie szczeniackie.

Jeśli adept sztuki modelarstwa będzie chciał znaleźć dla siebie aparaturę poszuka na forum, jest dział prawda?

 

Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że powinieneś zwrócić uwagę na to, że kolega Mars jest o ładnych parę lat starszy od ciebie i nie należy zwracać się nawet na forum w ten sposób... Co myślisz o człowieku, który zwraca się do ciebie bezosobowo i to w formie mało kulturalnej?

 

 

Przeczytaj od postu nr 8 http://pfmrc.eu/inde...ingmax-pytanie/ . Właściwie niech "Pan" przeczyta. Chcę też dodać, że w moim odczuciu Pańska wypowiedź również nie jest do końca kulturalna. Nie miałem na celu obrażenia użytkownika Mars_2000, ale jeśli wyszło inaczej to przepraszam.

To już koniec miejsca w ankiecie. Ew. można pomyśleć nad usunięciem kilku aparatur, których nikt nie posiada i zastąpienia ich innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać najbardziej popularna jest aparatura marki "naciśnij to" Ta nowa, wschodząca marka podbija rynki modelarskie. ;).

 

Nie ma się co dziwić - to aparatura dla początkujących modelarzy, prawdopdoobnie każdy od niej zaczynał.

Jak już jeden wystartuje modelem i widzi, że odległość między modelem a ziemią topnieje w oczach, to drugi mu krzyczy "naciśnij to! naciśnij to!" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast wydaje się że temat dobry bo pomoże wielu początkującym poczekajmy parę dni aż się rozwinie i zróbmy takie coś o modelach dla początkujących typu EG EG-pro itd ale bez przesady typu odbiorniki i pakiety ;)

Może uzasadnię, np rejestruje się na forum jakiś modelarz początkujący, każdy chyba kiedyś zaczynał :D i standardowo zakłada temat jaką aparaturę mi polecacie żebym w razie co miał pomoc itd . Odsyłamy go tutaj, po czym nowy kolega sprawdza jakich aparatur używamy najczęściej i wybiera sobie aparaturę przy której ma pewność że odnajdzie pomoc na forum w razie jakiś pytań.

Ale jednak boje się tu wojny Dx6i vs turnigy 9x albo coś w podobie :huh:

 

A ja dalej obstaje przy swoim, że ta ankieta i cały wątek jest bezcelowy

Po pierwsze - jak już zauważyli niektórzy przedmówcy, brak w niej kilku istotnych modeli aparatur, zatem czy ankieta jest rzetelnie przygotowana ? Nawet ja jakbym bardzo chciał oddać głos, to nie mam na co, a używam , tak mi się przynajmniej wydaje, dość popularnej aparatury (Futaba 9CAP)

Po drugie - tak rozbudowana ankieta nic nie wniesie w kwestii pomocy początkującym. Przy takiej ilości modeli dostępnych na rynku i zapewne jednostkowej oddanej ilości głosów na wybrane z nich, nowi modelarze i tak będą zadawać pytania w nowych wątkach o najlepszą aparaturę itd...

Po trzecie - zgadzam się z ostatnim zdaniem Vertigooo, że taki wątek będzie prędzej czy później służył bezsensownej przepychance w kwestii która aparatura lepsza , kiedy wiadomym jest że każdy producent oferuje obecnie sprzęt na podobnym poziomie jakościowym i funkcjonalnym. Obecnie wybór sprzętu to raczej indywidualne preferencje nabywcy odnośnie ułożenia przycisków, switchy, dostępu do menu, wyświetlacza itp...zupełnie jak z aparatami fotograficznymi Canon / Nikon czy Olympus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.