Skocz do zawartości

Hitec Optic 6


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zamiar kupić nadajnik Hitec Optic 6 czy ktoś ma może instrukcje obsługi tego nadajnika.

nie wiem jak go obsługiwać na którym kanale jest silnik lotki wysokość kierunek , i jak w nim ustawiać samolot czyli miksery trymery rewersy nic nie wiem o tym nadajniku ale jest to okazja żeby go kupić ... jestem początkującym bardzo proszę o odpowiedzi

 

 

gg://10860407

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój e mail to tomasz29prezes@poczta.onet.pl

a jesli to obrazki to na ten e mail terer@wp.pl

 

wielkie dzięki

a masz moze do sprzedania koszyczek pod ta aparature na aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i duży zakres ruchu drążków (a może ja mam za krótkie palce)

 

Pozostaje jeszcze pulpit i sterowanie wszystkimi palcami. :wink:

 

kuba jaki ty masz aku w tym nadajniku czy ktoś moze pokazac jaki to ma być ten aku ..:)

pozdro z góry fenks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o aumlatory do Hiteca to http://perfecthobby.pl/index1.php?listuj=93

ten na dole to do nadajnika wchodzi. To jest chyba aku o najwyższej pojemności rekomedndowany przez firmę Hitec. Kiedyś był jeszcze 600 i 1300mah pojemności.

 

Edit: Tutaj masz tańszy ale o mniejszej pojemności do odbiornika http://nastik.pl/pakiet-odbiornika-hitec-1300mah-p-938.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widzę że tu o instrukcję pytano również. To nie będę zakladał nowego tematu. Tylko spytam. Ma ktoś instrukcję do optica6 SPORT (w języku polskim)? Nie zbyt się jeszcze połapałem w tym. Po godzinie odkryłem jak otwierać menu :evil: Jeśli ma tak być ze wszystkim to by było "super" :roll: Mój mail: bartek_luczak@wp.pl

 

Czekam, może ktoś posiada :?:

 

 

(a tak nawiasem, powie mi ktoś czym się różni optic6 od optica6 sport? wiem że sport nie może mieć Syntezy :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A to i ja bym się podczepił do pytań. Co to jest ta synteza?? I czy naprzykład Optic 6 który ma wymienny moduł w.cz. i w zestawie jest z odbiornikiem podwójnej przemiany będzie współpracował z normalnym odbiornikiem typu HFS05MS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synteza znaczy tyle, że do nadajnika nie trzeba kwarców a kanał ustawia się elektronicznie lub mechanicznie (mogą również być odbiorniki z syntezą i do nich również nie potrzeba kwarców). Podwójną przemianę stosuje się tylko w odbiorniku i nie ma ona związku z nadajnikiem. I ostatnia odpowiedź: tak będzie pracować jak będzie ten sam kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W ostatnich dniach zakupiłem Optica 6 i nie mam polskiej instrukcji. Czy mógłby mi ktoś pomóc?? Z góry dziękuje :)

 

Edit:

 

myślałem, że mam po polsku i napisałem, że mogę zeskanować. Ale niestety to był falstart - mam po angielsku - nawet nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem Optic'a 6 od ponad roku :)

 

Przyglądając się wątkowi chciałem nadmienić, że Optic 6 jest na prawde łatwym w obsłudze nadajnikiem (ja jednak posiadam instrukcje po polsku, którą dostałem przy zakupie nadajnika :) )

 

Według mnie nadajnik ma proste meniu, sam nauczyłem się krążyć po radiu w ok. 20 min :)

 

Jeżeli chodzi o przydzielenie kanałów, to: (podział na MODE II i dla modeli silnikowych)

1 ch -> lotki

2 ch-> wysokość

3 ch -> gaz

4 ch -> kierunek

5 ch -> podwozie (kanał nie proporcionalny !!)

6 ch -> klapy

 

A jeżeli chodzi o akumulatory to z powodu zesmarzenia oryginalnych :devil:

wstawiłem samoróbki lutowane przez Meloow'a o pojemności 2500 mAh i szczerze powiedziawszy zapominam o nich :)

 

W razie jakiś pytań, ile będe w stanie to pomogę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.