Skocz do zawartości

T-45 Goshawk z HK


Marcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zwróć uwagę na Phantoma, widziałem dwie wersje z turbiną 64 i fajniejszy z turbiną 70 i na dodatek w malowaniu samolotu na którym dwóch pilotów marynarki USA zostało asami.

Poważnie się nad tym modelem zastanawiałem, ale ponieważ i tak mam więcej modeli niż czasu na latanie na razie zrezygnowałem.

Jedynym minusem tych modeli, zaproponowanego przez Ciebie i Phantomów jest ich podwozie i konieczność posiadania odpowiedniego pasa, ja niestety latam na łączce pozostawiającej wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, jak wszystko, mi się Phantom podoba.

To zamawiaj z HK.

Myślę że niższa cena w HK + większy koszt przesyłki z HK mniej więcej będzie porównywalny z większym kosztem w DE ale mniejszym kosztem przesyłki.

Stingera zamawiałem w HK i jak pisałem doszedł po około 15 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vampire przy zamowieniu z HK wyjdzie 160$ z wysyłką, a przy zamowieniu z DE wychodzi 92 $ z tym, że w DE jest tylko ARF a ten z HK jest juz gotowcem bez baterii ;) Na razie i tak się wstrzymam, ale chyba i tak zakonczy się kupnem z HK. Nic mnie nie goni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.