Skocz do zawartości

Fajny soft do drukowania CAD plikow.


Ghandi

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem dlugo czegos co z sensem będzie drukowalo mi plany z CAD'a. Przemęczyłem się przez sporo dziwnego softu... no i niestety, chcąc pozostać legalnym i mieć możliwość normalnego korzystania z plików CAD'a wydawalo się to być zgoła niemożliwe.

A jednak ;)

 

Natrafiłem na soft eDrawings 2008 i ... jestem zachwycony!

Drukuje i przegląda fenomenalnie, jest legalny i darmowy ( w wersji viewer), nie syfi systemu, moim zdaniem - godny polecenia ;)

 

Tak więc - polecam zdecydowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe ... soft, który od dłuuuugiego czasu wszystkim polecam na OBU forach :)

Wszędzie gdzie pojawiają się problemy z drukowaniem daję linka do tego programu.

Prawda że rewelacyjny ? I co ciekawego ma oprócz drukowania ? Możliwość eksportu

pliku do exe-ka ! Oglądać można wtedy plik bez szukania przeglądarki !

Plik co prawda zyskuje z np 726KB na 4.4MB, ale od razu umożliwia podgląd i drukowanie.

Fajne nie ? No i przede wszystkim ... po polsku i za darmo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe ... soft, który od dłuuuugiego czasu wszystkim polecam na OBU forach :)

Wszędzie gdzie pojawiają się problemy z drukowaniem daję linka do tego programu.

Prawda że rewelacyjny ? I co ciekawego ma oprócz drukowania ? Możliwość eksportu

pliku do exe-ka ! Oglądać można wtedy plik bez szukania przeglądarki !

Plik co prawda zyskuje z np 726KB na 4.4MB, ale od razu umożliwia podgląd i drukowanie.

Fajne nie ? No i przede wszystkim ... po polsku i za darmo !

 

ciekawe ile kosztuje wersja prof (umożliwia rysowanie).

 

gdzies mialem tez soft do drukowania planow duzych na kartkach A4, cieło ładnie z automatu :( ale zgubilem nazwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamietam to chyba 5000 euro. Wersje dla np. politechnik bedą tańsze bo nie generuja pliku pod CNC czyli tylko projektujemy, widzimy i cieszymy sie jak fajnie ,bo SolidWorks to program projektowania bryłowego czyli 3D i jest REWELACYJNY. Oczywiście 5000 euro to podstawowa wersja.Jeżeli chcemy dodatkowe podprogramy np.wytrzymałościowyCosmosWorks czy generator opływu FlowWorks to bulimy wiecej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.