Skocz do zawartości

RWD 5 by skazoo 75%


Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz go zrobić pełnowymiarowego to depron będzie lepszy. Epp będzie za wiotkie na taki rozmiar. Można je potraktować węglem i będzie trochę lepiej, ale i tak nie różowo. Zmniejszyłem go i zrobiłem z EPP, które jest znacznie bardziej wytrzymałe niż depron. Ale jeżeli umie się już latać to raczej takim samolotem trudno o kreta i depron też się świetnie spisze. Ja akurat lubię pracować z EPP dlatego wybrałem ten materiał. Podsumowując: Jak chcesz przeskalować plany tak jak ja to wybierz materiał który chcesz, a jak zrobisz dużego to radzę wybrać depron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można z rowkowanego. Trzeba tylko pamiętać, aby w kadłubie rowki były wewnątrz. A pokrycie skrzydła idealnie się wygina z rowkowanego podkładu pod panele 3mm (rowki wewnątrz skrzydła). Możesz zobaczyć tą metodę w innych modelach z zielonych rowkowanych podkładów.

 

Przy okazji, fajny pomysł z tym zmniejszeniem. Ten oryginalnej wielkości jest trochę "krowiasty", oczywiście wynika to z założeń autora planów - Skazoo, jako model do nauki latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj lało, a dziś śnieży cały dzień ;) W ogóle nie ma warunków do latania. Ale obiecałem zdjęcia gotowego modelu. Aha, nie ma jeszcze kół, ale to drobiazg i myślę, że niedługo się jakiś dorobi ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przed lotem zrobię większą galerię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.