Skocz do zawartości

Sukhoi Su-26 depron 1150mm.


sebamor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zrobiłem drugą połówkę SW. zastanawiałem się jak ozdobić model os spodu. Ostatecznie zdecydowałem się na paski, wygląda całkiem fajnie:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Kopytko wykonane wcześniej okleiłem balsą, a następnie zaszpachlowałem i wyszlifowałem, ponieważ przy pierwszej próbie tłoczenia kabinki trochęsię nadtopiło :P.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Podszedłem wczoraj do drugiej próby, ale niestety chcąc ładnie obkurczyć garb z tyłu, przetopiłem dziurę w butelce :( . Tak więc zaraz jadę kupić zapas Coca-coli i próbujemy dalej :P.

PS. Wie ktoś czy i gdzie dostanę butelkę 2l (taką jak po Coca-Coli) w kolorze brązowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co mi przychodzi do głowy...

Dołączona grafika

Alkohol niestety jest na tyle wykwintny, że ma trochę tłoczeń, których ślad pewnie delikatnie będzie widoczny... Ja bym zrobił ze zwykłej i kupił lakier do przyciemniania reflektorów, ewentualnie po wycięciu zmatowił od wewnątrz i pomalował farbą do szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Żeby nie było, że model poszedł w kąt to powiem, że jestem już na mecie z oklejaniem, zostało mi jedynie okleić jedno ze skrzydeł i będzie koniec :D. Zdjęcia wstawię, jak będzie już obklejony cały ;). Natomiast w trakcie oklejania zająłem się kabinką, w końcu mi się udało odpowiednio ogrzać. Zająłem się więc wnętrzem kabinki:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Na razie zrobiłem przezroczystą kabinkę, docelowo ma być brązowa, ale na razie będzie taka ;)

 

CDN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo ładny model. Ja bym opomalował owiewkę silnika (od wewnątrz) i to, co pod nią na czarno, tak daleko, jak się da, oczywiście odpowiednią farbą. Żeby ten zielony depron nie straszył przy tak fajnie oklejonej maszynce :). Pod oszkleniem kabiny też zbuduj pokrywkę, możesz pokusić się nawet o jakieś popiersie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kabinka będzie nakładana z całym ekwipunkiem w środku. (zegary etc.) Co do malowania na czarno wnętrza, to miałem zamiar zrobić atrapę silnika gwiazdowego w środku, lub coś takiego:

 

Dołączona grafika

 

A co do pilota, to czy rozpoznaje ktoś tego dzielnego zwierzaka:

Dołączona grafika

 

Doda się jeszcze okularki, pilotkę i będzie jak ulał :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.