Skocz do zawartości

A tak można naciąć się na lamę z allegro:


-==PEGAZ==-

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni jestem już posiadaczem tejże Lamy.

Wygląda bardzo podobnie jak na zdjęciach .

Potencjometry w nadajniku musiałem wymienić na nowe .

Ale sama lama lata bardzo dobrze i spełnia moje oczekiwania co do taniego helika za grosze.

Pakiet też miałem (od PZL-1).

Szkoda tylko ,że autor aukcji nie podaje publicznie ,że jest parę spraw które trzeba sprawdzić przed lotem.

Dla szukających Lamy za połowę wartości,posiadających swoje radia z możliwością podpięcia 40Mhz jest to kusząca propozycja.

Jednak ,jeśli ktoś lubi wyjąć z pudełka nową zabawkę i cieszyć oko nawet kiedy tylko stoi na regale ,absolutnie odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed akcją reklamacyjną warto zawsze wysłać zawiadomienie do allegro. Ponad to moim zdaniem powinieneś się kontaktować z allegro w sprawie usunięcia negatywnego komentarza. Miałeś prawo oddać towar i nikt nie ma prawa za to wstawiać Ci negatywa. Sprawa moim zdaniem do wyjaśnienia. Wyjaśnienie od poczty także powinieneś uzyskać. W takim przypadku jedynie nerwy powinieneś stracić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.