Skocz do zawartości

Deamon-2000 z Hobby King'a


galaxy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pochwale się trochę ;) , dziś latałem nowym modelem Pana Jasińskiego , masakra poprostu, motoszybowiec o rozpiętości 2m i ważył 410g z baterią ! nie musze dodawać że latał jak mażenie ;) , (...)

 

Zawsze się zastanawiam jak to się dzieje, że arthobby ( i inni producenci ) podają wagę pustego modelu na swojej stronie no. 280g, potem przychodzi do człowieka zestaw - same części ważący np. 420g a ktoś na forum pisze, że jego gotowy do lotu waży np. 400g :unsure: Wygląda mi to na robienie zestawów seryjnych, gdzie producent ma w d...e wagę i na specjalne zamówienie, gdzie producent stara się zachować wagę podawaną na stronie, którą kiedyś musiał osiągnąć, inaczej by jej nie podawał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiam jak to się dzieje, że arthobby ( i inni producenci ) podają wagę pustego modelu na swojej stronie no. 280g, potem przychodzi do człowieka zestaw - same części ważący np. 420g a ktoś na forum pisze, że jego gotowy do lotu waży np. 400g :unsure: Wygląda mi to na robienie zestawów seryjnych, gdzie producent ma w d...e wagę i na specjalne zamówienie, gdzie producent stara się zachować wagę podawaną na stronie, którą kiedyś musiał osiągnąć, inaczej by jej nie podawał...

 

też o tym myślałęm , ja kupiłę prawie zestaw tzn, wszytsko osobno ale np skrzydłą mma już polakierowane , i zobacze jak go złoże z wszytskimi gratami jak będzie ważył , bo na filmie znalazłem na YouTube specyfikacje tego modelu że waży 510g , a na polu jak Pan Jasiński mi o nim mówił to jego tym któym latałemważył z baterią 410g ... okaże się jak mój się skończy , zazanczam że graty mam identyczne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arthobby oficjalnie nie sprzedaje zestawów z polakierowanymi skrzydłami itp. Jeżeli jednak zakupiłeś już z polakierowanymi to oznacza to, że był to model wystawowy, który mieli na ostatnich targach. Tylko się cieszyć, odpada kawał roboty :-) Ja aktualnie składam Sky EV 1.7 ale tym razem ważenie sobie darowałem bo po co się wkurzać :mellow: Spotkałem się z opinią, że te modele muszą być lekko wykonane aby dobrze latały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arthobby oficjalnie nie sprzedaje zestawów z polakierowanymi skrzydłami itp. Jeżeli jednak zakupiłeś już z polakierowanymi to oznacza to, że był to model wystawowy, który mieli na ostatnich targach. Tylko się cieszyć, odpada kawał roboty :-) Ja aktualnie składam Sky EV 1.7 ale tym razem ważenie sobie darowałem bo po co się wkurzać :mellow: Spotkałem się z opinią, że te modele muszą być lekko wykonane aby dobrze latały.

 

masz rację , ja kupiłem , już polakierowane skrzydła , bo kupiłem części od samego konstruktora , a nie z ArtHobby , ale jak skończę (jeszcze może z tydzień) to dam znać co i jak z tą wagą , ale może założe nowy temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.