Skocz do zawartości

Kolejny Dlg - Grot z sklepekspert ;-)


malinn

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam . Dobrej jakości plecionka wędkarska się nie rozciąga ani tak łatwo nie przeciera . Trzeba by całymi dniami latać i latać , żeby przetrzeć . Jest droga bo kosztuje ponad 100 zl za 100 metry . Te poseudo plecionki sa słabe . Wiem to z wędkarskiego doświadczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki mają swoje plusy i minusy. Teraz gdy już troszkę posmakowałem bowdeny to narazie nie prędko wrócę do linek. Teraz wymiana bowdena zajmuje mi z 3 min maks a z linkami to już jest zabawa a jakby trzeba było szybko je wymienić na zawodach? Dobrze zrobione linki nie są złe i mogą służyć dość długo ale póki co wole to mieć na drutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też wzmocnię tkaniną i może rowingiem węglowym, jak mówisz lepiej chyba wzmocnić niż potem żałować.

Aczkolwiek pytałem Pana Siamy i on mówi, że końcówka skrzydła jest już wzmocniona tkaniną, co widać pod kątem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.