Jump to content

Jakie wtyki gold ?


idfx

Recommended Posts

Witam ! Zakupiłem nowy regulator, jednak przyszedł bez wtyków. Jest tylko złącze do serwa. Główny wtyk zasilania już posiadam, nie wiem natomiast jakie goldy muszę dokupić w celu dołączenia silnika. Jestem dosyć początkujący i nie wiem czy panują tu jakieś standarty czy "co kraj to obyczaj". Oryginalnie posiadałem taki silnik - od razu z zarobionymi wtykami:

 

http://www.abc-rc.pl/p/118/3109/silnik-lanyu-2812-1250-1250kv-170w-z-lozem-do-modeli-tw745-747--silniki-bezszczotkowe-silniki-elektryczne.html

 

Jako, że jeden silnik "zarżnąłem" kretami, dokupiłem emaxa 2822 i dolutowałem do niego wtyki od starego silnika by pasowały pod oryginalny regulator (który był już z wtykami). Teraz mam już nowy silnik Lanyu z takimi samymi wtykami. Nie chcę ucinać konektorów od oryginalnego regulatora, więc coś muszę zakupić do nowego (nowy 30A stary 18A). Czy możecie podpowiedzieć jaki rozmiar potrzebuję zakupić ? nie jestem w stanie tego teraz sprawdzić ani pomerzyć, model będzie w moim zasięgu w poniedziałek a już na zapas chcę zakupić co potrzeba by modelarsko rozpocząć kolejny urlop.

 

Dzięki!

 

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

Jak widać w opise silnika są tam goldy 3,5mm. Czyli powinny pasować takie

http://www.abc-rc.pl...-akcesoria.html

Nie zapoomnij o jakieś osłonce z rurki termokurczliwej.

 

Dzięki za pomoc ! Właśnie nie wiem co się u mnie dzieje z tymi opisami na stronie abc. Kiedyś widziałem dokładny opis produktu, teraz widzę tylko produkt i cenę i na dole zakładkę opis produktu. Jak tam klikam to nic się nie dzieje. Myślałem, że błąd na stronie ale chyba muszę spróbować w innej przeglądarce (używam Aurorę). Nożyk lutownica itp. o to się nie martwię, rurka termo też nie. Od dziecka jestem elektronikiem ;) teraz zaczynam przygodę z modelarstwem.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.