Jump to content

Wystawa modeli RC w ULCu


lemko

Recommended Posts

Witam

 

ULC z okazji 10 rocznicy powstania chcialby zorganizowac min. wystawe modeli RC w swoim budynku. Modele bylyby ubezpieczone i chronione monitoringiem 24h na dobe. Kilka modeli zawisloby na zylkach pod sufitem, czesc stalaby w gablotach.

Jezeli ktos z was chcialby udostepnic swoja tworczosc, mam na mysli makiety i polmakiety ( nie biore pod uwage modeli ARF ) na okres zimy prosze o kontakt ze mna

 

Proszę zainteresowanych o przeslanie mailem wymiarow i zdjecia swojej pociechy oraz okres w krotym istnieje mozliwosc udostepnienia modelu na wystawe.

Link to comment
Share on other sites

Mysle, że wystawa trwalaby przez zimę wiec i tak makietami chyba nikt w zimie nie lata. Muszę jeszcze sprawdzić tam na miejscu jakiej wielkości modele tam wejdą ale raczej do 2m max.

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o ULC w Warszawie. Wystawa jest na razie na etapie pomysłu. Zobaczymy ile będzie chętnych i jakie są możliwości. W przyszły weekend będę w ULCu to obadam możliwości terenowe i dam znać jak to się rozwija.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam

 

Wracam z propozycją dla osób, które chcą pokazać swoje modele większemu gronu osób blisko związanych z lotnictwem w Polsce.

Z okazji 10-lecia ULCu (Urzędu Lotnictwa Cywilnego) narodził się pomysł aby upiększyć korytarze i hol główny ULCu modelami samolotów RC.

Chodzi głównie o półmakiety i makiety ( niechętnie z malowaniami faszystowskimi i radzieckimi ) do 2m rozpiętości maksymalnie ( większe modele ciężko będzie ładnie zaprezentować ). Tak jak pisałem wcześniej część modeli zawiśnie pod sufitem, cześć będzie stała na kołach. Każdy model będzie miał tabliczkę z opisem co to jest i kto go zbudował. Wystawa trwać będzie od 17 listopada do końca grudnia. Każda osoba, która udostępni swoją pociechę na pewno dostanie od ULCu jakiś drobny podarek. Modele na 100% będą bezpieczne.

Proszę o info, kto i czym chciałby się podzielić. Kwestie logistyczne będziemy omawiać jak już zobaczymy czy będą zainteresowani.

Link to comment
Share on other sites

Panowie nie widzę odzewu za bardzo na moje wpisy, czy naprawdę nie chcielibyście pokazać pilotom, że nie tylko oni kochają latanie? Pokazać, że są też tacy, którzy niestety nie mogą sami oderwać się od ziemi a jedynie swoimi modelami, swoimi perełkami. Latając nimi zamieniają się w prawdziwych asów przestworzy, budując je naginają czasami prawa fizyki a odwzorowując oryginał wkładają w to tyle serca, że czasem dla rodziny brakuje czasu.

 

Ja, jeżeli zbierze się jeszcze kilku chętnych przekażę do ULCu swoją dumę. P-51D Mustang z kitu Top-flite. Zapraszam chętnych, żeby też wstawili zdjęcia modeli chętnych na wystawę.

post-683-0-25642400-1350595810_thumb.jpg

post-683-0-87573400-1350595828_thumb.jpg

post-683-0-88109800-1350595845_thumb.jpg

post-683-0-17739500-1350595857_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.