Skocz do zawartości

Był entuzjazm...


AndrzejC

Rekomendowane odpowiedzi

Genialny klimat :) .Pamiętam, jak instruktor mi opowiadał o jednych z pierwszych dostępnych systemach RC -jednokanałowych, sterowanych pulsacyjie (silnik nawijał linkę lub pozwalał jej się ześlizgiwać,albo coś w tym guście. W każdym razie kciuki bolały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dawnych?? Aktualnie maniacy latają na jednym kanale w 2.4GHz. Tutaj w UK dość sporo osób się w to bawi. Szczeze, to ja bym chyba nie próbował typowego SC. Latanie np na Black Widow MK.II bez steru wysokości musi być nie lada interesujące, sam latałem na Golden Bee bez użycia ww steru, ale na szczęście na "normalnym" radiu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej miałem na myśli mruczące lampy, klikające przekaźniki, mrugające "magiczne oka" i gąszcz drucików... :)

 

He,he,wspomniena ;) ,mój pierwszy nadajnik [zbudowałeł sam],były to własnie 2 lampy,,jak pamietam 3S4T,zasilanie 67,5V plus żażenie 1,5V,obudowa z radia ''Szarotka'',to była radocha :D,nie wspomnę o przekażnikach rezonansowych i przkażnikach MT6 :ph34r:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3:30 minucie to dopiero trzepaczka.. :D

 

He,he,wspomniena ;) ,mój pierwszy nadajnik [zbudowałeł sam],były to własnie 2 lampy,,jak pamietam 3S4T,zasilanie 67,5V plus żażenie 1,5V,obudowa z radia ''Szarotka'',to była radocha :D

 

Sygnał z mojego pierwszego (i jedynego "home made") nadajnika (w/g J.Wojciechowskiego) jakimś cudem odbierał tylko... telewizor sąsiadów :ph34r: Ale nie latał... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3:30 minucie to dopiero trzepaczka.. :D

 

 

 

Sygnał z mojego pierwszego (i jedynego "home made") nadajnika (w/g J.Wojciechowskiego) jakimś cudem odbierał tylko... telewizor sąsiadów :ph34r: Ale nie latał... :huh:

 

E,tam,dało się :D w antenie było ok.1W,tak że okoliczne tv,przestawały działać,ale na ok.30min. na tyle starczało prądu :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.