Skocz do zawartości

Extra 330 [depron]


tomson

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

eee dziwne mój kolega lata extra taką sama na pakietach właśnie 3sp1 800mAh firmy 3E model i problemów z wyważeniem nie miał , jutro jak będę miał z nim kontakt to pogadam gdzie jemu mniej więcej wyszedł pakiet ... ale aż tak źle nie było .model lepiej nawet lata niż na 1050mAh ( ahh ta waga działa cuda ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już nie przesadzajmy z taśmą na ogonie :lol:

moja pierwsza extra :

tnp1030325ps5.jpg

Druga extra :

tnp1020448tl1.jpg

jak sie dobrze przyjzysz na zdjęciu poniezej widać akusa :) tam w miescju gdzie jest rurka węglowa :D jak bede miał dostep do aparatu to zrobie dokładniejsze fotki :)

tnp1030790df4.jpg

tnp1020449jq4.jpg

trzecia extra :

tnp1080139mx2.jpg

tutaj extra kolegi i zauważ ze nie żałował na taśmie

tnp1030685jp1.jpg

a jego model w dalszym ciągu tak latał:

tnp1030725ly8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Extra dzisiaj poleciała :D Narazie spokojne loty, wychylenia lotek na 70% i przy tych wychyleniach model jest bardzo zwrotny. Lata powoli więc bede mógł latać blisko bloku :D

Mam filmik tyle ze jakoć bardzo słaba bo był nagrywany komórką!

http://pl.youtube.com/watch?v=lLX2oWzaCGA

Jutro ciag dalszy lotów, ale juz chyba z płozami bo dzisiaj zamoczyłem sprzęt i coś silnik nie chciał kręcić, a teraz lezy koło grzejnika i się suszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :)

 

I jak poradziłeś sobie ze środkiem ciężkości i osadzeniem baterii ?

 

Ja właśnie mam na ukończeniu model "Diablo" ze strony 3dBatix.com i mam dokładnie to samo, o czym Ty wcześniej pisałeś.

Jak mam mieć środek ciężkości w punkcie podawanym wg planów to bateria "ląduje" prawie na samym dziobie i nie wiem czy mam tak zostawić, czy jednak SC zrobić lekko tylny i cofnąć baterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.