Skocz do zawartości

Piknik Zar 2008


Piotrp_de

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

Piotrze, nie zamierzam Ci dogryźć czy coś, więc nie odbieraj tego w ten sposób, ale miłoby było zobaczyć w avatarze twarz kogoś, kto organizuje dosyć niemałą imprezę modelarską ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, nie zamierzam Ci dogryźć czy coś, więc nie odbieraj tego w ten sposób, ale miłoby było zobaczyć w avatarze twarz kogoś, kto organizuje dosyć niemałą imprezę modelarską ;)

 

Nie, nie odbieram tego jako dogryzanie a jako powód do, no powiedmy zażenowania (na wstydzenie się jetem pewnie za stary?). Wytłumaczenie mam - notoryczny brak czasu nawet na ważne rzeczy. Postaram się to manko szybko nadrobić.

 

Pozdrawiam Piotr

 

www.piotrp.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga,

 

na Piknik zgłaszane są niedozwolone w Polsce częstotliwości. Bardzo proszę o zwrócenie uwagi, że od tego Pikniku, ze względów ubezpieczeniowo-prawnych dopuszczone mogą być jedynie oficjalnie dozwolone kanały. Dla przypomnienia są to:

 

35 MHz: K260, K61 - K80 oraz K281 i K282

40 MHz: K50 - K53

27 MHz: K4, K9, K14, K19, K24

 

Uwaga - używania pasma 27 MHz stanowczo odradzam! A jeżeli już, to do małych i lekkich modeli depronowych).

 

Pozdrawiam Piotr

 

www.piotrp.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmmm,

 

cytuję ze strony: "Lista zgłoszeń - lista zostanie zamknięta w dniu 08.07.2008." Czyżbyś Ty nie widział czegoś co ja widzę? Ktoś jeszcze ma taki problem? Czy ja może jeszcze gdzieś coś przeoczyłem? :?: :?: :?:

 

Pozdrawiam z zaniepokojeniem

 

Piotr

 

www.piotrp.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie chcę tu wzniecać dyskusji o wyższosci jednego browsera nad drugim. Popatrz screenshooty z Firefoxa pod Vistą (różnice w trzcionkach i kolorach do Twojej wersji Firefoxa) :< oraz jak pokazuje tą stronę IE (także pod Vistą - ale i sprawdzone pod XP).

 

IE:

 

hpexplorer.jpg

 

oraz Firefox:

 

hpfirefox.jpg

 

Staram się zawsze sprawdzić moje strony pod Firefoxem i IE na Viście i XP. Niestety pomimo pisania w czystym HTMLu Firefox robi czasmi takie niespodzianki. Miałem już też tak, że Firefox wogóle nie chciał niektórych stron pokazać. Niestety pod Operą i innymi browserami już nie sprawdzam.

 

Pozdrawiam Piotr

 

PS. Sorry za duże grafiki, ale zmniejszone wyglądały dość parszywie ;D

 

www.piotrp.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

przypominam o trwających zapisach na Piknik (http://www.piotrp.de). Bardzo proszę też osoby, które już się zgłosiły o przysyłanie zdjęć modeli z którymi pojawią się na Pikniku. Galeria jest jeszcze niestety prawie pusta... Brak także zgłoszeń ochotników do pomocy w organizacji imprezy.

 

UWAGA! W Bezmiechowej pozostały tylko jeszcze nieliczne miejsca noclegowe!

 

Pozdrawiam Piotr

 

www.piotrp.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koledzy,

 

dziś rozesłałem e-maile z potwierdzeniami noclegów w Bezmiechowej. Gdyby ktoś takiego e-maila nie otrzymał a nocleg zarezerwował, to proszę o kontakt na adres: zar<*malpa*>2008.piotrp.de

 

Przypominam także o zapisach na Piknik. Jednocześnie proszę zwrócić uwagę, że ze względów ubezpieczeniowo - prawnych dopuszczone są do użytku na Pikniku częstotliwości legalne w Polsce.

 

Pozdrawiam Piotr

 

www.piotrp.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując Twój post Piotrze z 22 grudnia 2007 r oraz punkt w regulaminie pikniku latać możemy na następujących kanałach / pasmach:

 

35 MHz: K260, K61 - K80 oraz K281 i K282

40 MHz: K50 - K53

27 MHz: K4, K9, K14, K19, K24

oraz na 2,4 GHz bez zdawania WYRAŹNIE oznaczonych nadajników w tym paśmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując Twój post Piotrze z 22 grudnia 2007 r oraz punkt w regulaminie pikniku latać możemy na następujących kanałach / pasmach:

 

35 MHz: K260, K61 - K80 oraz K281 i K282

40 MHz: K50 - K53

27 MHz: K4, K9, K14, K19, K24

oraz na 2,4 GHz bez zdawania WYRAŹNIE oznaczonych nadajników w tym paśmie

 

Na to wygląda. Chyba, że coś się w przepisach zmieniło lub do tej pory zmieni...

 

Może jeszcze przypomnienie. W dalszym ciągu oczekuję na zgłoszenia kolegów chętnych do pomocy (kierownictwo lotami, wydawanie nadajników itp).

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także Piotrze jestem chętny do pomocy, tylko w jakiej roli? Może zajmę się tą stacjonarna wystawką, zrobie tabliczki z opisami prezentowanych modeli i będę "dozorcą" całej tej części? Wybieram się w tym roku od piątkowego popołudnia do niedzieli, tylko muszę jakieś lokum dla siebie i rodzinki jeszcze poszukać. Chyba gdzieś w "agroturystyce" w pobliżu Żaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.