Skocz do zawartości

Piknik Zar 2008


Piotrp_de

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam już zaklepany termin Pikniku: 18 - 20 lipca 2008. Odpowiednio do tego Bezmiechowa od 20 - 27 lipca 2008.

 

Teraz pytanie dotyczące loga Pikniku. Mam tu parę ładnych propozycji które dostałem na wiosnę tego roku (dlatego w podpisie 2007 - wtedy było już za późno by zmieniać). Poza tym teoretycznie logo miało być nie zmieniane. Jestem jednak ciekaw i proszę o informacje jakie logo wybieramy na ten rok? Zostajemy przy starym?:

 

logo2007.gif

 

lub wolicie coś z tych?:

 

logo.jpg

 

Pod koniec tygodnia trzeba by rozstrzygnąć, gdyż w weekend mam nadzieję znaleźć chwilę czasu by uruchomić stronę piknikową i zapisy...

 

Pozdrawiam Piotr

 

www.piotrp.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To moze ja sie wylamie i odrzucajac wszelkie sentymenta powiem ze o wiele bardziej przypadaja mi do gustu nowsze propozycje. Czysciej, prosciej, klarowniej. Mowie tu z punktu widzenia grafika. Stare logo jest za bardzo kolorowe i to w kolorach dosc niefortunni gryzacych sie ze soba.

No ale to moje zdanie. Mnie podoba sie najbardziej - dolny rzad z prawej czyli ostatni.

Stanie w miejscu nigdy nie jest kozystne.Wszystko sie rozwija i trzeba za tym nadazac a zmiany jesli tylko sa na lepsze to moim zdaniem zawsze powinny byc wprowadzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tez moge cos powiedziec ...te 4 LOGO, te w srodku (miedzy tymi podobnymi do siebie) przemawia do mnie najbardziej....tam jest w s z y s t k o ! : Gora Zar, Model, Aparatura RC(wprawdzie widac tylko antene ale fale radiowe sa...) no i sa kolory (wprawdzie dwa ale sa...) ...LOGO jest proste tak ze nawet Medale mozna "bic" ...w zelazie ,brazie, srebrze , zlocie ,platynie ...no tu juz moze przesadzilem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.