Jump to content

Jak wybrać model na pierwzego kombata.


Tomek

Recommended Posts

Już od dwóch miesięcy za mną chodzi mały kombacik , a wszystko za sprawą Huberta ,kiedy to razem powalczyliśmy w powietrzu on szybka formosa ,a ja zwinnym Extrimem.

Co prawda to nie sa modle do kombacenia i trzeba było uważać ,ale zabawa i tak była przednia.

Co jednak mi się nasunęło ,że mój dużo wolniejszy Extrim jednak łatwiej wchodził na ogon szybkiej ,ale mniej zwrotnej Formosie .

W związku z tym pytanie ,czy tak tez jest i w tej dziedzinie ,że modele ESA (np. Z Cybe-rfly)

też różnią się szybkością, zwrotnością itd. w zależności od wybranego rodzaju samolotu ,czy też jest to bez znaczenia jaki model sie wybierze bo wszystkie latają identycznie ???

Link to comment
Share on other sites

Modele z Cyberfly latają różnie w zależności od rodzaju wyposażenia i masy końcowej do startu. Poza tym są prawie takie same i liczą się głównie preferencje "polityczne" :D.

 

Licz się z tym, że im więcej CA wpakujesz w takiego ESA tym bardziej koncowe charakterystyki beda sie różniły od poczatkowych. Tutaj nie liczy sie zwrotnosc (bo i tak lata sie lotkami i sterem wysokosci) a raczej predkosc. Wiekszosc ciec wykonywana jest w sposob przemyslany a nie przypadkowy... Trzeba dogonic ofiare i sciac jej tasme przelatujac ostrym wybraniem steru wysokosci.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.