Skocz do zawartości

W co grywasz, w co grałeś


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

Far Cry, Max Payne 1 i 2, Mafia i Mafia 2 LiveForSpeed- prześwietne gry wracam do nich co jakiś czas

nfs hot persuit Nfs underground 1 underground 2 i tyle z dobrych nfs

Gta 3, vicecity, san andreas 4 tekken Fear 1 potrafi moocno przestraszyć ;)

 

Z niewypałów to Crysis, Far cry2, hitman (niektórzy szaleją za nim),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy się kiedyś skrzyknąć. Ja to oczywiście Madrian_PL :)

Będę miał trochę czasu na grę popołudniami w przyszłym tygodniu.

Jak cię interesuje w garażu mam:

Pz3/4, VK3601H, STUGa, M3Lee (ten czeka tylko na okazyjny zakup T1 HT :P), T-50, T-28 (wbrew opiniom, kocham tego zakapiora), T-34-85, KW-1, KW-1S i IS-3. We francuskich maszynkach doszedłem do wyelitowanego AMX 13 75, ale nie podchodził mi i go sprzedałem. Może kiedyś kupię AMX 13 90 jak mnie znów najdzie ochota na francuskie maszynki.

Gram tylko od kilku miesięcy, więc jeszcze się TIX i TX nie dorobiłem. :P

Oczywiście, wszystko powyżej wymaksowane i poza Józkiem, wyelitowane.

 

A co ty trzymasz za wrotami, do prewencyjnej obrony przed niecnymi uczynkami złych sąsiadów? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę ładnych lat w World of Warcraft, całe dziecińsatwo HEROES III, NFS, Far Cry itd itd... Teraz od ponad roku gram w League of Legends (nie polecam bo wciąga... ahh szkoda gadać).

 

Apropo LoL'a, zupełnie nie wiem co ludzie tam widzą, nie rozumiem gry, a u mnie wszyscy w klasie w to grają xD. Co tydzień w środę pierwszy temat kolegów jaki słyszę po przyjściu do szkoły to "eeEEEE!! JEST NOWA ROTACJA!!!" i patrzę jak na przygłupów :lol: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ubóstwiam platformę Steam i wszystko co na niej hula, natomiast najczęściej odpalam l4d2, wot (no przez steama odpalany :) ), mw2 od święta i wreszcie cod black ops.. nolife poziom hard bo mam 2 serwery pod opieką admina na więcej czasu nie ma :) Btw, polecam z ciekawości sprawdzić ile h przepracowały Wasze komputery przez sprawdzenie stanu HDD programem np "CrystaDiscInfo" mi wyszło koło 4000h za 2,5r.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem czas to grałem w GTA vice city (nieśmiertelna gra), World of warcraft, Gta SA, Warcraft 3, Call of duty (seria modern warfare 1,2,3), need for speed underground 2, Tom Clancy's H.A.W.X (mało realistyczna, ale fajna), fifa 05, 07, Counter Strike (nieśmiertelna gierka również)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem prezent na urodziny. :)

niespodziewanie przyleciał mi na pocztę kod do testów closed Bety WoW.

I teraz latam sobie Iszakami i zrzucam prezenty dwusilnikową "Foczką". :)

 

Oj, ciężko było się dostosować. Kompletnie odmienna metodologia w stosunku do WOT. Kupa błędów. Częste crashtesty gry,.

Jak w Wot, zaczynamy od latawców z sosny i płótna. W połowie mamy już przyzwoite maszynki, godne miana samolotu, a pod koniec będziemy zasuwać z rykiem odkurzaczy.

Gra niestety w powijakach. Drzewka techniczne nieprzemyślane. Dużo oczywistych braków. Zgrubne podziały na coś do mielenia innych samolotów i na coś do psucia domków przeciwnika.

Sterowanie na początku wygląda tragicznie, ale po przyzwyczajeniu się - bardzo fajnie przemyślane i nawet wygodne.

No nic. Trzeba testować dalej... Zaraz pierwszy "Mesio" zastąpi chuderlawego Arado. Iszak 16-ty też już ostrzy sobie rakiety na bombowe foczki, a jankeski pilot przykleja właśnie przeżutą gumę, pod kokpitem F2A... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gra do końca jeszcze nie jest dopracowana, ale co chwilę wychodzą aktualizacje i poprawki błędów. Już niedługo będzie Open Beta i myślę, że za ten czas poważniejsze niedociągnięcia będą usunięte ;)

Wtedy możemy założyć np. forumowy, modelarski klan ze wszystkimi forumowiczów grających w WOWa. To będzie fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do WOW...

 

Testuje obecnie na betach dwa tytuły... World of Warplanes oraz konkurencyjny tytuł Warthunder...

 

Powiem szczerze, że Warthunder zje twór Panów z Wargaming na śniadanie po czym odda w brązowej postaci ...

 

Niech chłopaki zostaną przy Tankach, bo w powietrzu się tylko kompromitują. Grafika jak dla mnie beznadziejna, gra się tnie i wiesza mimo grania na dosyć dobrym sprzęcie z GTX 660M na pokładzie.Sterowanie to jedna wielka kpina, zero fizyki itp.

 

Pograjcie sobie w Warthundera... poezja dla oczu i serca. Także już wiem w co będę naparzał po wydaniu oficjalnego tytułu z serii "bijatyk powietrznych"

 

Dodam, że Warthunder tworzą Ci sami ludzie od "Wings of Prey"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem tylko w World of Warplanes. Nie było źle, a nawet byłem bardzo zadowolony, ale właśnie pobrałem Warthundera i pomimo tego, że daleko zaszedłem już w WoWie to przerzucam się na Thundera. To takie jakby Wings of Prey online. I tego mi było trzeba, bo wałkowałem WoPa długie godziny, a ciągłe powtarzanie tych samych misji, które tak samo przebiegają nie jest ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.