Skocz do zawartości

Naklejki forumowe


qba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To może zróbmy "zrzutkę narodową" ;) Mówię poważnie. Przecież wpłaty nie muszą być duże ani też obowiązkowe. Kto będzie chciał to wpłaci ile będzie mógł. W ten sposób może okazać się, że naklejek wystarczy dla każdego, a może i na kalendarze coś zostanie :)

Podaj jakiś nr konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy "zrzutkę narodową" ;) Mówię poważnie. Przecież wpłaty nie muszą być duże ani też obowiązkowe. Kto będzie chciał to wpłaci ile będzie mógł. W ten sposób może okazać się, że naklejek wystarczy dla każdego, a może i na kalendarze coś zostanie :)

Podaj jakiś nr konta.

Jestem za. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysł. ogólnie jestem za, ale może lepiej jest postarać się o sponsorów forum, albo zrobić dwa banery po bokach tematów ( w senie ten kawałek niebieski między tekstem a brzegiem ekranu ), które sklepy ( tudzież inne instytucje ) będą mogły sobie wynająć na symboliczną opłatą, tak żeby np. starczało na partie naklejek czy że by dofinansować kalendarze, czy ewentualne t-shirty czy kubki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reklamami nie będę sie bawił, to co jest/ bywa starcza na obsługę forum i niech tak zostanie. A co do zrzuty to wolałbym jej uniknąć bo czasem rodzą się jakieś dziwne sytuacje i tak z osoby która chciała coś zrobić staje się ofiarą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zrzuty to wolałbym jej uniknąć bo czasem rodzą się jakieś dziwne sytuacje i tak z osoby która chciała coś zrobić staje się ofiarą. :)

 

hmm... coś niestety wiem na ten temat, bo ostatnio jak do naszej szkoły przyjechali uczniowie na wymianę z Hiszpanii ( tak ja tez miałem swojego "przydupasa" ), to na mnie wypadło żeby kase zbierać jak chcieliśmy iść na pizze i kręgle poza programem, ładny bur*el się zrobił, a najlepsze było to że to jeden z Polaków był prowodyrem małego buntu i potem trza było oddawać kasę. a ja nic złego nie zrobiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wrocławia, nie trzeba wysyłać. Zrobię naklejki dla tutejszych Forumowiczów. Odebrać je będzie można przy okazji naszego spotkania "łódkowego" w dn 24.11.12 w sklepie modelarskim przy ul. Zawalnej.

Kto nie dotrze w sobotę, to będzie mógł sobie odebrać później ponieważ zostawię ich trochę w sklepie :)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki również doszły i do mnie ;)

Na razie mam małe "zamówienie" na parę sztuk od znajomych również związanych z naszym forum więc zbyt wiele do wysłania nie będę miał - po 3 sztuki dla dwóch osób.

Więc dwie pierwsze osoby dostaną po 3 naklejki. Kto pierwszy ten lepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.