Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze ładowarki do 200zł


kbr1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić ładowarkę,przeznaczyć chcę max 200zł .

Macie jakieś godne polecenia?

To co mi wpadło w oko to to:

http://abc-rc.pl/ladowarka-IMAX-B6-Pro-AC-230V

Co o tym sądzicie?

Albo co byście polecili z tego:

http://abc-rc.pl/c/7/ladowarki-i-osprzet.html

Z góry dziekuje i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ja ze swej strony mogę Ci polecić ładowarkę Turnigy A6-10 200 W. Znalazłem ją w jednym ze sklepów za 224 zł. Ciut drożej a zdecydowanie większa moc więc warto dołożyć. Sam używam takowej od ponad roku i za tą kasę jestem z niej zadowolony. Jak znajdziesz używaną to i za połowę tej ceny kupisz. No i rzeczywiście pomyśl nad wydajnym zasilaczem - ja używam przerobionego od kompa.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Czy ma ktoś jakiś kontakt poza forum do Krzyśka? Mam dla niego już gotowy zasilacz i ładowarkę spakowana do wysyłki a niestety nie odpisuje na PW. Kolega dał zaliczkę, nie wpłacił reszty pieniążków i nie wiem co mam począć, bo czekać do końca świata też mi się nie uśmiecha.

 

Swoja drogą jeśli ktoś byłby zainteresowany przerobionymi zasilaczami z X-BOXa to mogę pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ma Ktoś fajną ładowarkę do odsprzedania>? Zaczynam, a koszty się mnożą :rolleyes: . Więc szukam jakiejś używki. Jeśli nie to czy jest różnica między ładowarkę za 100 a za 300. Chciałbym wydać pieniądze raz i mieć święty spokój. Czekam na propozycje :) .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Redox Alpha V2 - 99 zł. Wszystko co trzeba - jest tylko bez zasilacza sieciowego (jest model droższy 150 zł z zasilaczem). Ja używam 3 takich ładowarek na lotnisku a w domu mam jeden wspólny do ladowarek zasilacz 15V. Mam też dwie starsze ładowarki BC6 Bantam (kosztowały prawie 500 zł) ale na prawdę nie widzę różnicy nawet menu jest identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.