Skocz do zawartości

Koszulki i inne gadżety forumowe


AndrzejC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SP7SQI a SP7SQJ to ogromna różnica w świecie krótkofalarskim bo to jak zmiana jednej cyferki w numerze telefonu ;) Niemniej jednak tak jak pisałem, nie żywię urazy i chyba z opóźnieniem zauważyłeś, że edytowałem post nr. 15 :) :) W ostatnich postach jedynie utrzymywałem swoje argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w świecie krótkofalarskim to jest zasadnicza różnica!!! Jak bym mógł tego nie rozumieć :o No ale jak świat Krótkofalarski się przez ten ZASADNICZY błąd się nie zawalił przez te ostanie dwa lata, więc może jakoś w tamtym światku jakoś to będzie.... :). Ale też proszę ,żebyś nie pogrywał na mojej reputacji, bo tak jak jak na moich silnikach się znam, taki na mojej pracy tez się znam!

Co do wirusów,  to być może ... przepraszam :(.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, od paru lat jest taki specjalny płyn do usuwania flexa z odzieży, nie raz zaoszczędził nam powyższych sytuacji z klientami. Także dobrze mieć ;-)

Trzeba było zrobić nową koszulkę, jeśli to faktycznie wasza pomyłka, i zaoszczędzić sobie zdrowia w przyszłości ;-) - przynajmniej my tak wolimy robić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.