Skocz do zawartości

RWD 5


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

meloow, model oklejony taśmą ,pakiet mam też 8xKAN tylko że inaczej ułożone aku, a mocowanie na rzepy odpada ponieważ stosowałem tą metodę nie raz i pakiet lata jak nie wiem i zawsze musiałem jeszcze gumką przeciągnąć ,ale w tym przypadku nie ma miejsca na przeciąganie gumki w tak ciasnym kadłubie może coś takiego:

 

http://nastik.pl/rzep-mocowanie-pakietow-263mm-dualsky-p-1647.html

 

tomekRC, skrzydło zrobię takie jak skazoo

 

Oto modelik z podwoziem:

 

dsc00165vm8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meloow, chodzi mi o to ,że jak sam stwierdziłeś pakiet będzie przy samym silniku to jak tam wcisnę rękę by zaczepić gumkę o bolec przeciągnąć przez pakiet i zaczepić o drugi bolec.Wiem ,że zaraz każdy mnie skrytykuje szczególnie Fokker, ale wiem jak miałem w P92 ,pół godziny się pakiet zakładało a miałem tak ,że przyklejony na rzep i zaciągnięta na to gumka recepturka właśnie z nią było najwięcej zachodu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krychol RC wyjaśnij mi, po co Ci zabezpieczać pakiet gumką.... przecież nie będziesz latał na plecach... więc nie spadnie wystarczy, aby nie poleciał na boki przód i tył.... zrób z pianki gniazdo w rzepem i ot to wszystko, czego Ci trzeba. A tak apropos krytyki fokker-a to powinieneś się cieszyć, że masz jakiegoś "opiekuna" na forum, który kontroluje, co piszesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tez pakiet w dziobie bo tylko wtedy uzyskalem dobre wywazenie. Zrobilem tak:

Caly pakiet zabudowalem w piance, takiej jak sie wklada fabrycznie do pokrowcow na komorki, zeby ladnie na wystawie wygladaly.

uformowalem pakiet tak ze jego przednia czesc zapiera sie o wrege silnikowa, a tyl wciskam za listwe ktora mocowane jest podwozie (przednia). Robilem modelem pętle i jeszcze nigdy mi nie wylecialo.

 

Baxter12

P.S.

jak potrzebujesz taka pianke to zglos sie do mnie, mam tego male wiaderko, bo koledzy co sprzedaja komorki stale mi donosza... A ja nie smiem im powiedziec ze mam juz dosyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia ile waży, latać i tak bedzie.

Mnie ostatnio latał z aparatem cyfrowym 230g wagi, a poniewaz mam cały oklejony folią do reklam i pakiet lipoli 1800 to pewnie wazy około kilograma...

Tutaj film z lotu próbnego:

http://www.baxter.sylaba.pl/RWD-5%20Samsung%201.wmv

a tutaj z dłuższego, jak ktoś ma więcej cierpliwości..

http://www.baxter.sylaba.pl/RWD-5%20Samsung%202.wmv

 

 

baxter12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baxter12 klio wagi to już sporo :D jak na tego RWD ! piwerszy filmik fajny muszę sobie załatwić mini kamerke i też będę kręcił fimiki ... ale lądowanko jakieś takie harde było chyba ze to tylko tak wyglądało na filmie (efekty specialne ;D ) !. Drugi filnik super !

 

już nie mogę się doczekać kiedy ulotnie mojego RWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladowanie nie bylo takie straszne, to w tym kadlubie tak dzwiek niesie.. Nawet w jednym momencie serwo slychac. Nawet kolka sie nie zgiely, choc rzeczywiscie schodzil dosc ostro. no ale jak mowilismy kilo wagi to nie zabawka. A tak swoja droga, to nie jest jego maksymalne obciazenie... Jeszcze pieknie sie wznosil, co lepiej widac na drugim filmie.

Wyposazenie jest takowe.

lipol 1800 10C

regler jeti eco 18

motor emax 28-22

smiglo... no wlasnie

normalnie latam na 10x5 SE, ale zlamalem wiec tym razem mialem zwykle (DD) 10x5

pobor pradu 10A

 

baxter12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.