Skocz do zawartości

"OCIEPLACZ " RADIA-RĄK


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto udzieli z kolegów info. o ocieplaczu radia-rak przy zimowym lataniu...gdzie mozna w jakim sklepie kupić- takie be-be-...mozna zakładac "glazejki" z obcietymi palcami...sa rózne patenty-samoróbki na zimowe latanie -szczególnie jak silniejszy wiartr...można stosowac- dopalacze-herbary z pradem-dobra jest lewatywa z wodą z piepszem-w przerwach okłady z młodych piersi ...itp proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Z napisem TURNIGU ...bardzo pomysłowy łatwy do wykonania/ mozna czymś ocieplić/ otwierany jest na pewno na zameczek jedyny mankament to wyrzucić skutecznie na zboczu model i szybko - dobrze trafić w dziurę / rekaw/ by sterowac...najlepiej by ktoś model wyrzucił...trzeba przemyslec ale propozycja godna uwagi..dzieki kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawiczki elektryczne.. każdy palec ma własne ogrzewanie. Ciekawy pomysł, tylko te paluchy chyba za duże i ciężko by było sterować. W tym samym sklepie kupiłem wkładki do butów, na baterie.

 

http://www.maplin.co.uk/electric-heated-premium-gloves-medium-large-531709

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie bajery to każdy musi sobie dobierać indywidualnie do własnych potrzeb. Ja latam w zwykłych polarowych rękawiczkach i jak dla mnie spisują się świetnie, a komuś innemu nadal może przymrażać palce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.